www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Aiztur un nepiegādā saņemtos sūtījumus kopš 3.jūlija

Latvijas Pasts - Aiztur un nepiegādā saņemtos sūtījumus kopš 3.jūlija

Jau vairāk nekā mēnesi Latvijas pasts glabā un neapstrādā 2 sūtījumus, kuri pēc izsekošanas numuriem jau lv ir kopš 3. Jūlija, tātad jau veselu mēnesi (!) . Saprotu, ka sakarā ar jaunajiem atmuitošanas noteikumiem sūtījumu apstrāde prasa vairāk laika, bet ne jau tik daudz! Pēdējie atjauninājumi pēc sūtījumu izsekošanas numuriem redzami 12. Un 14. Jūlijā, pēc tam klusums. Esmu rakstījusi e pastus ar lūgumu atbildēt, kur atrodas paciņas, kad varēšu beidzot saņemt, bet esmu saņēmusi tikai standarta robota atbildes... Kur vēl būtu jāgriežas, lai beidzot kaut ko noskaidrotu? Kaut kas šāds laikam iespējams tikai Latvijā...

04.08.2021

W

N Nikolai Engant 26.04.2021
Ужас...

Почта работает ужасно медленно.
Просто ужасно...
Мегаужасно...
Чтобы получть полылку нужно отстоять 1 час. Впереди 10 человек.
Это жесть.
Даже не жесть а пиндец...

S Sudzibas.lv Admin 18.08.2021

T Tarya2020 09.08.2021

Es ari problemai Latvia pasts . I wait 2 weeks parcel packages and nothing information when me give

D Dainis Balodis 14.08.2021

Es arī uzskatu, ka mūsu gudrie 100 vīri nav visu izdomājuši līdz galam, kā parasti notiek, un tāpēc Latvijas pastā ar piegādi ir bardaks.

Y YaYo 04.09.2021

Знаете, что последует дальше? Если вы еще не оплатили налог при покупке, будет долгая и нудная переписка о сумме и содержании посылки, нужно будет подтвердить сумму оплаты. Затянется еще на недели. А если вы уже оплатили налог на посылку в момент покупки, вас попросят еще раз оплатит его, мотивируя тем, что Jūsu sūtījumam ar izsekošanas nr.ХХХ datu līmenī nav numura (IOSS), kas apliecina PVN apmaksu. Līdz ar to atmuitošana un PVN nomaksa jāveic Latvijā, pieprasot no nosūtītāja atgriezt viņam pārmaksāto PVN summu.
Daudziem sūtījumiem, par kuriem PVN ir samaksāts pirkuma brīdī, šī informācija diemžēl neparādās sūtījuma starptautiskajos datos, ko saņemam no ārvalstu pasta uzņēmuma, kas attiecīgo sūtījumu piegādā līdz Latvijai. Latvijas Pasts var izmantot tikai to informāciju, kas iekļauta sūtījuma datos, kuros jāparādās numuram, kas apliecina PVN apmaksu.
Готовьтесь платить второй раз, иначе посылки вам не видать!
У меня начиная с 15 июля на ВСЕ посылки, за которые я уже уплатила налог при покупке, требуют платить снова! (Причем все документы об оплате VAT, IOSS numurs - всё есть! Но я ничего не могу доказать!
НИ ОДНОЙ посылки с уже оплаченным налого я не могу получить, требуют оплатить снова!
Кто-то сталкивался с таким? Или это такое персонализировнное издевательство?