www.sudzibas.lv Latvijas Pasts 39.pasta nodaļa

Latvijas Pasts - 39.pasta nodaļa

Apbrīnojama pasta nodaļa, Kad piesaka bandroles piegādi mājās, tā netiek piegādāta vairākas, dienas par to nebrīdinot saņēmēju, bet arī izņemt to nav iespējams, jo tā atrodas šķirotavā. Ir jāsazinās ar pasta nodaļu, lai būtu tik laipni un atgādā atpakaļ uz pasta nodaļu, un tad nu pēc ilgas gaidīšanas vari dotie sūtījumam pakaļ.Par nepiegādāšanu taču varētu laicīgi ziņot, lai tādu piedāvājumu, kuru nepilda nemaz nepiedāvā. Šodien saņēmu izsaukumu pēc sūtījuma, ar sarkanu zīmogu atkārtots aicinājums, steidzami izņemt. Tad nu brāžos tam pakaļ, kur man pasaka, ka to esmu jau nedēļu atpakaļ saņēmusi, kā es to nezinot, bet kā var zināt, ja pasta bandroles saņemu 2-3 reizes nedēļā? Tad kāpēc vispār jāsūta šāds ielūgums, kārtības šai iestādē nav. Sūdzēties var nodaļas vadītājai, kura protams nav uz vietas un ar iesniegumu, kuru es aizpildīju, tā noteikti noslaucīs vienu vietu.

л Лисенок 30.05.2011

Хочу пояснить вашу тупизну дорогой клиент Латвияс Пастс! Международные бандероли доставляют на дом бесплатно, и сразу только в том случае если: закозные и весом до 0, 5кг или простые и их можно поместить в почтовый ящик в противном случае как вам и было предложено, нужно заказать доставку. То что был выписан вторичный аицинаюмс так это стандартная процедура, и если у вас была бандероль с номером то можно было поднять свой зад, открыть домашнюю страницу почти и проверить статус послания, а не пенять на зеркало коль рожа кривая.