LV RU

Latvijas Pasts 21.nodaļa - Slikts serviss

Sakarā ar Covid vīrusu pastā lūdz izņemt numuru un gaidīt ārā. Biju pastā ar ratiem. Paņēmu numuru - jaunajiem vecākiem, kas vienmēr parādās ātri, jo tā būtība ir apkalpot ātrāk kā pārējos klientus. Šoreiz negāju ārā un nostājos pašā stūrī, jo tūlīt dažas minūtes pēc numura izsaukšanas parasti parādās numurs. Iepriekš ar ratiem lauzos ārā, lai pēc 2 minūtēm atkal lauztos iekšā. Tad nu domāju, ka kam gan es traucēšu, ja nostāšos Maliņā. Tad nu nostāvēJusi jau vairākas minūtes numurs tomēr neparādās. Domāju, iziešu ārā un tad parādīsies. Palieku vēl un tad nu darbiniece skaļi paziņo, ka jāiet ārā. Domāju, nu tak pēc tā laika būtu jābūt manam numuram. Tad nu kaut kāda kliente sāk man bļaut virsū, ko es nesaprotu. Sāk runāt, par neveselīgo gaisu kāds ir šajā nodaļā. Tad nu varbūt vispār ir bīstami tur iet? Tātad, manuprāt, man ar ratiem ir vieglāk neviena netraucētai pastāvēt malā un sagaidīt savu numuru, nekā stāvēt ārā starp 15 svešiniekiem pie durvīm, lai redzētu savu numuru parādāmies. Kas tad šajā situācijā ir labāk. Stāvēt lejā pie trepēm nevar redzēt numurus. Tad nu ieteikums, ja lieciet stāvēt ārā, tad izlieciet to numuru rādītāju ārā vai kur var redzēt no attāluma. Un darbinieki redzēja, ka es tur stāvu. Un ka esmu ar ratiem tātad esmu paņēmusi numuru jaunajiem vecākiem. Bet likās labāk skaļi uzbrēkt, lai gaidu ārā, nekā pasaukt un ātri izdarīt darbu. Tāda sajūta, ka lika speciāli gaidīt ilgāk un norādīt uz kļūdu, ka ignorēju uzaicinājumu iziet ārā. Es tā noteikti darītu, ja būtu viena. Bet šajā gadījumā izvēlējos tā, kā man ir ērtāk. Un viss ir runājams un izskaidrojams. Ja ir šī sistēma gaidīt ārā, tad nu sataisiet, lai klientiem ir ērti un visi vienkārši un ātri var izdarīt kas darāms.

I

Komentāri (6)

T Turkey901 22.05.2020

"šajā gadījumā izvēlējos tā, kā man ir ērtāk."

Ja tā darītu visi, tad nodaļā nebūtu brīvu sēdvietu, ne jau sava prieka pēc pārējie cilvēki dirn ārā.
Arī bērnam smacīgais un sastāvējies gaiss nenāk par labu.

K KrisRush 23.05.2020

Atvainojiet. Dažreiz ir situācijas, kad cilvēkam pašam labāk zināt kur stāvēt ārā vai iekšā, no mūsu nodokļiem tiek maksāta alga, vajadzētu būt laipnākiem pasta darbini kie 1021. Es esmu sašutusi. Piedāvāju uzrakstīt kolektīvo pretenziju pret šādu attieksmi, tāda sajūta, ka pilnīgi nekā nebaidās un rīkojās kā vien iegribas. Savo 50+ laikam jaunu darbu meklēt būtu nepatīkami.

Džozefīne 22.05.2020

Noteikumi visiem ir vienādi un nav svarīgi, ka biji ar ratiem. Kaut vai ar diviem ratiem un vēl sešiem bērniem, ir jādara tā kā ir pateikts. Ja izdarīs izņēmumu Tev, tad tas būs jādara arī ar pārējiem. Visi ir vienlīdzīgi.

K KrisRush 23.05.2020

Noteikumis nav teikts, ka visiem 100% jāiet ārā, tas ir ieteikums, palasiet!

Džozefīne 23.05.2020

Kaut vai ieteikums. Kādēļ daži uzskata, ka ir pārāki par citiem? Un ''es esmu ar bērnu/ratiem/kaķi/vecomāti'' nav nekāds attaisnojums.

K KrisRush 23.05.2020

Jums būs jāsamierinās, ka diemžēl, pasaulē kāds vēs pārāks par jums! Bagātāks, gudrāka utt..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes