LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts 2 mēnešus paciņas netiek izsūtītas uz ārzemēm

Latvijas Pasts - 2 mēnešus paciņas netiek izsūtītas uz ārzemēm

Nu jau gandrīz 2 mēnešus atpakaļ izsūtīju paciņas uz Austrāliju. Pa visu šo laiku tās vel jo projām atrodas Latvijā! Latvijas pasta lapā nav nekādi brīdinājumi ka piegādes var tik ļoti kavēties un kāpēc. Varētu vel saprast nedēļu vai divas, bet te 2 Mēneši pilnīgi nekādas kustības. Rakstīts arī ka viņi meklē citas iespējas no kā rodas iespaids ka viss aktīvi notiek kaut vai pa sauszemi, bet realitātē paciņas stāv kaudzē un pat nav šķērsojušas robežu. Vel jo vairāk, pasta sistēmā mainās datumi no vēlāka uz citu jaunāko kad no klienta itkā saņemtas paciņas!

Protams, pasts nekādu atbildību neuzņemas! Ja gribat atsaukt sūtījumu un to saņemt atpakaļ tad jums jāpiemaksā viņiem vel 2.20 euro par katru paciņu un tad pēc kaut kur 3 Mēnešiem saņemsiet atbildi. Sūtīšanas izmaksas atpakaļ nesaņemsiet jo tāds likums!

Nav kur meklēt aizsardzību un risinājumus, nav veidi ka atgūt zaudēto. Atliek tikai ar tukšu cerību sūdzēties attiecīgajā ministrijā.

09.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (4)

E Elisa Elisija 09.05.2020

Vai tad nav saprotams, ka Covid-19 dēļ jebkāda veida piegādes var būt stipri nobremzētas?

I Ilze.Ilze 10.05.2020

Covid nevar būt aizbildinājums visam. Bija veseli 2 mēneši valsts mēroga lielai kompānijai domāt risinājums, bet nekā. Pasts neinformē precīzāk kas un kā tikai turpina pieņemt paciņas. Arī covid laikā visiem pārējiem jāuzņemas pilna atbildība un jāatmaksā par neizdarīto un nesaņemto, bet pastam nē? Ja nepildītu jums solīto jeb jūs nesaņemtu savu paciņu tad jūs būtu laimīga? Nē, jūs arī sāktu meklētu atbildes un palīdzību. Nu jau atkal pagarināts krīzes laiks, tagad jau 3 mēnešus paciņas nekustēsies? Citas mazākas piegādes firmas vel funkcionē, bet kāpēc tik liela kompānija kā Latvijas Pasts ir pilnīgi nespējīgi pildīt savus tiešos pienākumus? Risinājumu nav, atbildības nav.

K Kristina Ap 12.05.2020

У меня таже ситуация. Плсылки стоят два месяца. Зачем брать деньги за услугу которую не возможно выполнить. ЭТО МОШЕННИЧЕСТВО

M macbeton 13.05.2020

Un?
Tu cik ilgi dzīvo Latvānijā?
Latvijas Pasta nespēja itkā ir vispārzināma informācija.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes