Latvija Pasts - Krāpnieki

Esmu pamatigi liela shoka, jo jau tresho reizi sutu no Anglijas 2vestules un vienu sikpaku mani cilvecinji LV nav sanjemushi! Zinam tikai to, ka no Anglijas vinjas aiziet lidz Latvijai un Latvija pazud, vai tiesham vairs pastam pavisam nevar uzticeties :(LJOTI SKUMJI un kauns par savu valsti, ka pat Tu sev miljajiem cilvecinjiem nevari aizsutit davaninju dzimshanas diena, apsveikumu, un ta jau Tu cilveks nesuti neko daudz!vai tiesham pasta strada tik negodigi cilveki...nezinu ko domat, jo esmu jau dzirdejusi par to ka pasta darbinieki izsainjo pakas, un atplesh vestulites bet lidz shim ta nebiju piedzivojusi, jo no LV mes sanjemam vestules, bet pashi nevaram vairs sutit, jo izradas ka vinjas kads partver!gribetos, lai pasta izforme darbiniekus, jo domaju varbut tagad kads godigaks cilvecinjsh ir bez darba, bet tur strada ljoti zagligi cilveki!

I

J JanisU. 25.10.2013

Krāpj kā māk, man pienāk sūtījums uz kura ir adrese un mans vārds ar sūtījuma reģistrācijas numuru, kurš reģistrēts ārzemēs pasta nodaļā. Sūtījumam aizmirsa uzrakstīt manu uzvārdu un man vēlreiz jāmaksā par piegādi tikai tāpēc, ka uz pakas nav mana uzvārda. Smieklīgi ir tas, ka šajos laikos ir tehnoloģijas ar kuru palīdzību var pārbaudīt pēc sūtījuma numura vārdu un uzvārdu, ko neizmanto pasta darbinieki, jo nav tāda rīkojuma. Man pasta nodaļā jāiesniedz iesniegums par uzvārda piešķiršanu manam sūtījumam, tad divu vai trīs dienu laikā es saņemšu jaunu aicinājumu. 1.Stulbums stulbuma galā, jo pastā aizpildot iesniegumu dokumenti netiek prasīti, bet tikai nauda par iesniegumu 1, 24 Ls.
2.Stulbums stulbuma galā, jo pēc mana vārda, es saņēmu aicinājumu ierasties pasta nodaļā, tur pasta darbinieki mani atpazīst, bet saņemt sūtījumu vairs nepazīst.
Visu cieņu pasta darbiniekiem, kuri ir godīgi un smagi strādā piegādājot pastu par nieka grašiem, bet tiem kungiem siltajos krēslos prāta nav!