www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Briesmīga attieksme!

Dobeles pasts - Briesmīga attieksme!

Attieksme no tur strādājošajām darbiniecēm ir ļoti nelaipna, nekompetenta un vispār izskatās viņas kā piepūtušies burbuļi!
Labi, es saprotu, ka visu dienu katram cilvēkam uzsmaidīt nevar un tas arī nav vajadzīgs. Bet reāli izskaidrot, kāpēc nevar saņemt sūtījumu un kas man ir jādara, lai to saņemtu.... tas tākā, manuprāt, ietilpst viņu pienākumos!
Man neizsniedza sūtīju, jo aicinājumā bija tikai vārds, bez uzvārda. Atbilde: "Nevaram izsniegt" nav diez ko paskaidrojoša. Atbildes uz maniem jautājumiem nelaipnas, nepaskaidrojošas un pārējo darbinieču skatieni vienkārši super nosodoši :D It kā es kaut ko pārcilvēcisku jautātu!
Katrā ziņā paldies, ka atradās viena jauka kundze, kas tomēr iznāca klientu apkalpošanas zālē un tomēr man izskaidroja kā rīkoties :)

R