www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikts serviss, un apkalpošana un cilvēku apvainošana un naudas izspiešana

55.Pasta Nodaļa, Cementa Iela - Slikts serviss, un apkalpošana un cilvēku apvainošana un naudas izspiešana

Pastnieks atnesis pavesti lai saņemtu sūtījumu no aliexpress (tas ir otrs sūtījums) . Es aizgāju uz pastu cementa iela Ilguciems, lai saņemtu bet man atteica saņemšana teica ka man jāsamaksā 2 eiro par sūtījumu es samaksāju (viņi pat čeku neiedeva ka es samaksāju) bet cita saka ka viņa neatdos sūtījumu it ka nav uzvārda bet uzvārds bija viņa pateica ka tas neesmu es. Bet vienai meitenei kura bija pec manis atdeva citu cilvēku sūtījumu kaut viņai nebija neviena dokumenta viņa pateica ka ir ši cilvēka meitene un viņai atdeva pat nepaprasīja viņas puisa dokumentus tikai viņas dokumentu paņēma. Tas nav godīgi no pastnieka puses. Bet man pateica lai es rakstu iesniegu lai saņemtu sūtījumu un bus jāsamaksā vel 2 eiro. Kur taisnība? Kad es saņēmu pirmo sūtījumu tas ari bija no aliexpress viņi man iedeva bet sūtījums bija pārlīmēts ar līmlenti. Kur taisnība?

V

Dainis 16.10.2017

Taisnība ir tur, ka pastam jau noriebies tas Aliexpress :D

V viva23 20.10.2017

Ja ir noreibies tas ali express.tad kapec vinji nepartrauc sadarbibu?

alergologs 16.10.2017

Ja Jūs savus personas datus norādījāt tik haotiski kā šo savārstījumu, tad nav brīnums, ka pasts Jums negrib izsniegt paciņu.

MacBeton 18.10.2017

Dauņiem vispār vajag aizliegt lietot internetu, pastu un vispār jebkādu servisu ārpus pansionāta.

V viva23 20.10.2017

Aizliegt vari savaj vecmamiņai. Ja cilveks grib lietot internetu vai pastu ta ir viņa darišanas.bet cilvekus saukt par dauņem tas nav pieklaigi