www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Negodīgs apsaimniekotājs

SIA "Latvijas Namsaimnieks" - Negodīgs apsaimniekotājs

Negodprātīgs apsaimniekotājs, kas visādos veidos cenšas izšmugulēt naudiņu no mājas īpašniekiem, piedāvājot pakalpojumus un "extras", kas nemaz nav nepieciešami, spekulējot uz veciem cilvēkiem, kas īsti neapzinās, ko viņiem pagrūž parakstīt, tādējādi uzgrūžot īpašniekiem liekas problēmas un radot liekus izdevumus, kas nemaz neuzlabo dzīves līmeni. Savu mērķu sasniegšanai falšo papīrus.

Turēties no viņiem pa gabalu un nelaist savas naudas maka tuvumā!

K

I ievassigulda 16.06.2016

Papīrus falšo gan.mums taciņas flīžu ieklāšana apmēram 3metri ar savām vecajām flīzēm un kādi 2kvadrātmetri veco flīžu apgriešana uz otru pusi izmaksāja 458 eiro ,laikam zelta smiltis

O Ojars Jansons 08.01.2018
Patvaļīga līdzekļu izmantošana, bez pamatojuma rēķina palielināšana

Bez protokola reiķina palielināšana ,līdzekļu tērēšana bez saskaņošanas,nelaipna attieksme,renovācijas uzspiešana!

U UģisRīga 30.01.2019

Latvijas Namsaimnieks ļoti kreatīvi uztver savus pienākumus un ietver tos patvaļīgi maksājumos, piem. izveido pagraba stāvā-autostāvlauk atsevišķas telpas(zem kāpnēm papildus uzliek sienu ar durvīm, ievelk elektrību, uzliek radiatorus, noslēdz un izmanto savām vajadzībām, bet par diennakts apgaismojumu, siltumu apmaksā pēc atsevišķa skaitītāja mājas dzīvokļa īpašnieki papildus jaunās pozīcijās rēķinā. Rēķinā parādījies- koplietošanas elektrotīklu uzturēšanas izmaksas- iesaku veel atsev pozīcijas rēķinos turpmāk vēl par ūdens sistēmas uzturēšanas izmaksām, kanalizācijas, siltumtīklu, atkritumu izvešanas, teritorijas uzkopšanas u tt. atsevišķus izcenojumus. Tas ne kas, ka par to jau tiek paņemti 0.62eur par kvadrātmetru! Rēķinu piesūta 30 dat., bet jāsamaksā pēc Līguma mēneša pēdējā dienā! Vienmēr saņemam atgādinājumu par laicīgu samaksāšanu, bet par rēķina kavējumiem ne vienas ziņas. Mēs dzīvokļa īpašnieki esam viņu varā, ķīlnieki, teikšu vergi- diezgan rakstīti iesniegumi, bezjēdzīgi, tukša atrakstīsanās. Esot viens elektrības skaitītājs, bet rēķinā trīs sumas par koplietoš elektrību! Bardaks absolūts, bet leiši droši iet uz virspeļņu ņemot vērā mūsu vienaldzību!

U UģisRīga 30.01.2019

Precīzi, pilnīgi piekrītu, mūsu mājā tieši tās pašas problēmas ar šo apsaimniekotāju. Runā, raksti, nekas nemainās, visiem rokas nolaižas. Nezinu, vai likumdošana nav sakārtota, bet ja iesnieg atsaucos uz konkreta lik pantu, viņi atbild ka tie MK noteik neattiecas uz mūsu māju. Ka pieradīt, ne jau par visu tik uz tiesu. Kam priekš tā ir laiks, uzņēmība, zināšanas un līdzekļi. Tāpēc vis tā buksē

O Ojars Jansons 31.01.2019

Diemžēl Latvijas namsaimnieks manuprāt vairāk atgādina naudas pieprasītajus nevis pasūtījuma izpildītājus .Pārbaudiet visus sapulču protokolus ,parasti nevienā nav kvoruma .Bet nauda tiek iekasēta .

U UģisRīga 01.02.2019

Vai tad Namsaimnieks sevi vēl apgrūtina ar kopsapulču
organizēšanu ? Mums pēdējā bija 2017.g

O Ojars Jansons 01.02.2019

Tad nav pamata uz kura viņi iekasē naudu !

Latvijas Namsaimnieks Pārstāvja atbilde 27.12.2019

Labdien! SIA “Latvijas Namsaimnieks” darbojas saskaņā ar LR likumdošanu, ievērojot normatīvo aktu prasības – “…ar mērķi uzturēt pārvaldīšanā esošās ēkas labā tehniskajā stāvoklī – gadījumā, ja, pamatojoties uz MK 907, nepieciešams veikt ārpuskārtas remontu, tas tiek veikts. Kopā ar ēku vecākajiem un biedrībām tiek organizēti dažādi ēkai nepieciešamie darbi, gadījumos, kad nepieciešama visas kopības piekrišana, tiek organizētas sapulces vai aptaujas veida balsošanas. Dzīvokļu īpašniekiem vienmēr iespējams iniciēt nepieciešamos darbus, kā arī noraidīt dzīvokļu īpašniekuprāt nevajadzīgos darbus. SIA “Latvijas Namsaimnieks” pienākumos ir piedāvāt darbus ēkas stāvokļa uzlabošanai un uzturēšanai. Lūdzam norādīt konkrētu adresi, lai varētu noskaidrot un komentēt detalizētāk Jūsu norādīto problēmu.

O Ojars Jansons 27.12.2019

Jūs varat uzrādīt visus aktus un sapulču protokolus ar kvorumu naudas iekasēšanai un tērēšanai ?