Latvijas Namsaimnieks - Krāpšana

Latvijas namsaimnieks krāpnieki. Mūsu mājai mainīja apsaimniekošanas tarifus. Nepiekritu. Tika veikti arī darbi. Par kuriem man nebija skaidrības, kas tas ir. Kad izteicu pretenziju, ar mani sazinājās speciāliste klientu. Pilnīgi traka sieviete. Bez kompetencēm. Ja tādas tur strāda tad skaidrs, kāpēc mēs pārmaksājām. Kad tika veikti santehnikas remontdarbi, tad uzzināju, ka tiek slēgtas vienošanās kur šī pieprasa 20%. Bezkaunīgie. Sauc sevi par Latvijas namsaimnieku, kad īpašnieks ir lietuvietis. Kauns!

04.10.2022

N

N Natālija77 04.10.2022

Piekrītu. Cenas saceltas, lai paši var braukt luksusa auto un slēpties no iedzīvotājiem. Zagļi.

R Rus110 17.10.2023

Latvijas Namsaimnieks - это организация у которой нет грамотных специалистов и обслуживающего персонала, им нужно запретить обслуживание домов, т.к. они совершенно не понимают, как это нужно делать. Этой фирме совершенно не интересна судьба Ваших домов. Такие фирмы нужно гнать из Латвии.