SIA "Latvijas Namsaimnieks" - Karstaux udens

Gribu zinot par negodpratigu majas apsaimniekotaju tiesi Latvijas namsaimnieks un vinu majas parvaldnieku par maju Jelgava , Maras iela 1. Jau labu laiku ir priblemas ar karsta udens neesamibu dzivoklos. Vini neko nerisina, sola parzvanit un nevines nezvana, tikai atrunajas,ka risinas. Avarijas dienests tikai sola pieteikumu nodot talak meistariem. Sobrid nedelu bez karsta udens ziemas menesos. Majas parvaldnieks nedelas laika pat nav sazinajies un pateicis ha avarija tad kada un kad tiks atrisinata. Uzskatu ka no tadiem jaturas pa gabalu. Jo rekina piestada visu summu par menesi, kaut gan reali udens nav. Par iedzivotajiem nedoma, doma tikai par savu maku. Solijumis neizpilda.

Pateicamies par sniegto informāciju, tas palīdz uzlabot mūsu pakalpojumu sniegto kvalitāti. Darīsim visu iespējamo, lai pēc iespējas īsākā laika šo situāciju risinātu. Par jautājumiem, darbu pieteikumiem lūdzu sazināties pa t.nr.22124444 vai epastu [slēpt]@latvijasnamsaimnieks.lv

S Sūdzība 19.10.2019

Joprojām ik pa laikam nav karstais ūdens, jau cik ilgi šo problēmu risina.

Latvijas Namsaimnieks Pārstāvja atbilde 27.12.2019

Labdien,
Atvainojamies, ja netika savlaicīgi sniegta informācija par karstā ūdens piegādes pārtraukuma iemeslu. Strādājam pie informācijas aprites uzlabošanas.
Biežākais iemesls karstā ūdens piegādes pārtraukumam Jūsu mājā ir paaugstinātas ūdens cietības izraisīti karstā ūdens un apkures sistēmas bojājumi. Diemžēl vairumā gadījumu šos bojājumus novērst nekavējoties pēc problēmas konstatēšanas nav iespējams, jo nepieciešams pasūtīt jaunas detaļas, mehānismus un veikt to nomaiņu. Vidējais bojājumu novēršanas laiks ir aptuveni nedēļa (tai skaitā detaļu, mehānismu piegādes laiks un nomaiņas darbi).

J Jevgēnija Vagele 27.12.2019

Paldies, ka jus uz komentara atbildet pec 2menesien

S Sūdzība 28.12.2019

Nevajag pūst miglu acīs, iepriekš Fortum tajā pašā dienā novērsa avāriju, Jūs kā apsaimniekotājs neko brīvdienā nedarat. Pie tam zvanot uz Jūsu nr. pasaka, ka visi tak informēti un lapiņa kāpņu telpā izlīmēta, nekā tamlīdzīga. Un jā atbilde no Jums ļoti laicīga.