SIA "Latvijas Namsaimnieks" - Karstaux udens

Gribu zinot par negodpratigu majas apsaimniekotaju tiesi Latvijas namsaimnieks un vinu majas parvaldnieku par maju Jelgava , Maras iela 1. Jau labu laiku ir priblemas ar karsta udens neesamibu dzivoklos. Vini neko nerisina, sola parzvanit un nevines nezvana, tikai atrunajas,ka risinas. Avarijas dienests tikai sola pieteikumu nodot talak meistariem. Sobrid nedelu bez karsta udens ziemas menesos. Majas parvaldnieks nedelas laika pat nav sazinajies un pateicis ha avarija tad kada un kad tiks atrisinata. Uzskatu ka no tadiem jaturas pa gabalu. Jo rekina piestada visu summu par menesi, kaut gan reali udens nav. Par iedzivotajiem nedoma, doma tikai par savu maku. Solijumis neizpilda.

Pateicamies par sniegto informāciju, tas palīdz uzlabot mūsu pakalpojumu sniegto kvalitāti. Darīsim visu iespējamo, lai pēc iespējas īsākā laika šo situāciju risinātu. Par jautājumiem, darbu pieteikumiem lūdzu sazināties pa t.nr.22124444 vai epastu [email protected]

Sūdzība 19.10.2019

Joprojām ik pa laikam nav karstais ūdens, jau cik ilgi šo problēmu risina.