LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Slikts serviss, īpašuma bojāšana

Latvijas Namsaimnieks - Slikts serviss, īpašuma bojāšana

19.02.2021, pēc vairākkārtējiem zvaniem un atgādinājumiem par šī darba nepieciešamību, Latvijas namsaimnieka pārstāvji notīrīja mājas jumtu. Šo darbību laikā, vairākās vietās, no stiprinājumiem tika izrauti elektrības kabeļi.

Vai tas atbilst darba drošības noteikumiem: nezinu. Apšaubu.

Šodien, 04.03.2021, Latvijas namsaimnieka pārstāvji pašu norautos kabeļus vēl joprojām nav piestiprinājuši atpakaļ.

Neesmu speciālists elektrības jautājumos, bet, pirmajos trīs attēlos esošais kabelis ir pārāk resns lai būtu nesvarīgs. Tā atrašanās vieta un brīva pieejamība pat neliela auguma dzīvajām būtnēm (otrais attēls - Augstums_no_zemes. Jpg) ir apdraudējums cilvēka un citu dzīvo būtņu dzīvībai, veselībai un materiālajām vērtībām.

Uz sūdzībām par esošo situāciju Latvijas namsaimnieka pārstāvji nav reaģējuši, spriežot pēc viņu iepriekšējajām darbībām, vajadzības gadījumā atrunāsies ka informāciju nav saņēmuši.

Papildināts Dzīvokļa.Īpašnieks 08.03.2021

Papildus jau minētajam: Latvijas Namsaimnieks, diemžēl, tikai mutiski, apsolījis arī izvest sniegu - lai netek pagrabos pa gadiem nesalabotajām pagrabu ieejām. Tas nenotika. Kā rezultātā liela daļa no jumta nostumtā, dažādās vietās sagāztā, sniega siltajās dienās izkusa un satecēja pagrabos.

Attēlus pievienošu komentārā.

Atbilde no Latvijas Namsaimnieks Pārstāvja atbilde 10.03.2021

Cienījamā Merķeļa ielas 6 dzīvokļa īpašniece,
18.02.2021. Latvijas Namsaimnieks partneri bija apsekot sniega daudzumu uz mājas jumta, un tajā brīdī konstatēja arī elektrības kabeļu stiprinājumu bojājumu (sk. bildi ar datumu pielikumā). Šobrīd stiprinājumu bojājumi jau ir novērsti un vadi piestiprināti atpakaļ pie fasādes (sk. bildi pielikumā).

Atbilde no Latvijas Namsaimnieks Pārstāvja atbilde 10.03.2021

Labdien, pielikumā bildes fakta konstatēšanas brīdī (18.02.2021.) un pēc remonta (07.02.2021.).

Atbilde no Latvijas Namsaimnieks Pārstāvja atbilde 10.03.2021

.

Komentāri (1)

D Dzīvokļa.Īpašnieks 08.03.2021

Situāciju pašā pagrabā neredzu - slēgts. Pielikumā attēli no ārpuses.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes