www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Slikts serviss, nepamatoti maksājumi, nesavlaicīgi tiek izrakstīti rēķini

Latvijas Namsaimnieks SIA - Slikts serviss, nepamatoti maksājumi, nesavlaicīgi tiek izrakstīti rēķini

Šis apsaimniekotājs apsaimnieko māju Smilšu Ielā 9, Baložos, ir ļoti slepena organizācija, vadību sazvanīt nav iespējams, rēķinus jau trešo mēnesi izrakstīt savlaicīgi nevar. Zvanu centrs neko nespēj paskaidrot un pat savienot ar grāmatvedību.
Kad beidzot izraksta kārtējo rēķinu tur pēkšņi rēķinos parādās nesaprotamas pozīcijas kā piemēram: koplietošanas elektrotīklu uztur. Izmaksas 12.2018 0.93 1 dzīv. 0.93 0.20 (21 %) 1.13.
Kārtējais februāra rēķins vēl 4. Martā nav atsūtīts, pārvaldnieks zvanus ignorē.

P

Latvijas Namsaimnieks Pārstāvja atbilde 27.12.2019

Informējam, ka SIA “Latvijas Namsaimnieks” ieviesa jaunu rēķinu izrakstīšanas programmu, kuras iestrāde, diemžēl, aizņēma ilgāku laiku, nekā plānots. Gadījumā, ja no mūsu puses rēķini tika izrakstīti vēlāk, rēķinu apmaksas termiņš vienmēr tika pagarināts. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Šobrīd LN darbinieki aktīvi strādā pie klientu centra darbinieku kompetences paaugsināšanas. Ar vadību iespējams tikties, zvanot uz klientu centru un vienojoties par tikšanās laiku un datumu.