www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Bezdarbība, slikts serviss

Latvijas Namsaimnieks - Bezdarbība, slikts serviss

Pēc apsaimniekošanas rēķiniem mājā pēdējos 5 mēnešus ir ūdens noplūde, pamazām sasniedzot mājas kopējā ūdens patēriņa vai lielāku apjomu. Uz atgādinājuma e-pastu, ka jāmeklē avārija, 3 nedēļu laikā nav ne atbildes, ne arī sekojusi kāda rīcība. Acīm redzot negrasās meklēt, kur tek - Latvijas Namsaimnieks mierīgi turpina piestādīt savus rēķinus par ūdens patēriņa starpību. Ūdens patēriņš nu jau ir 3x lielāks, nekā parasti, bet vienīgā Latvijas Namsaimnieka reakcija ir atgādinājumu piesūtīšana par rēķinu apmaksu.

07.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (6)

в Владислав 07.06.2019

Tikai nav saprotams kad rakstat "Pēc apsaimniekošanas rēķiniem mājā pēdējos 5 mēnešus ir ūdens noplūde"? vai noplūdi izraisīja rekini?
Otrs, "Uz atgādinājuma e-pastu, ka jāmeklē avārija", vai tad avārija nav konstatēta, ka ta speciali jāmeklē?

H Haralds Kurmis 09.06.2019

Ja avāriju nemeklē un neredz,tad tā NEKAD netiks konstatēta Namsaimnieks .Gadiem varēs rakstīt rēķinus un nesaspringt.

L Laura1790 11.06.2019

Nē, avāriju neredz. Bet dzīvoklī ir sertificēts skaitītājs ar visiem papīriem un derīgu termiņu, kurš rāda 3x mazāku patēriņu, nekā LN norāda savā rēķinā. Patēriņš ir savlaicīgi noziņots. Nez Latvijas namsaimnieka klientiem nepieciešama santehniķa izglītība un pašiem jāmeklē problēma?

č Čiekurs78 18.06.2019

Namsaimnieks nepilda savas pamata funkcijas ka apsaimniekotājs saskaņā ar likumu un Ministu kabineta noteikumiem. Jums ka klientiem ir visas iespējas griezties pie PTAC!
Noteikumu Nr. 1013 30.punkts nosaka, ja ūdens patēriņa sadales aprēķinā trīs mēnešus pēc kārtas veidojas ūdens patēriņa starpība, kas lielāka par 20%, un ir saņemts attiecīgs dzīvokļa īpašnieka iesniegums, pārvaldnieks:
1. divu mēnešu laikā noskaidro ūdens patēriņa starpības rašanās iemeslus;
2. rakstiski informē dzīvokļu īpašniekus par nepieciešamajiem pasākumiem ūdens patēriņa starpības samazināšanai un kopā ar dzīvokļu īpašniekiem izvērtē iespēju tos īstenot.

Latvijas Namsaimnieks Pārstāvja atbilde 27.12.2019

Labdien! Lūdzam norādīt konkrētu adresi, noskaidrosim un komentēsim detalizētāk konkrētās adreses ūdens patēriņa starpības problēmu. Informācija par normatīvajiem aktiem, kurus ievērojam ikdienā: Ministru kabineta noteikumu Nr.524 “Kārtība, kādā nosaka, aprēķina un uzskaita katra dzīvojamās mājas īpašnieka maksājamo daļu par dzīvojamās mājas uzturēšanai nepieciešamajiem pakalpojumiem” punkts Nr.14 nosaka sekojošo: Pārvaldnieks, ja viņam dzīvojamo māju pārvaldīšanas līgumā ir uzdots veikt dzīvojamās mājas uzturēšanu, divu mēnešu laikā noskaidro ūdens patēriņa starpības rašanās iemeslus, rakstiski informē dzīvojamās mājas īpašniekus par nepieciešamajiem pasākumiem ūdens patēriņa starpības samazināšanai un kopā ar dzīvojamās mājas īpašniekiem izvērtē iespēju tos īstenot, ja ūdens patēriņa sadales aprēķinā trīs mēnešus pēc kārtas veidojas ūdens patēriņa starpība, kas lielāka par 20 %, un ja ir saņemts dzīvojamās mājas īpašnieka iesniegums.

B Bauskas iela 15 04.03.2020

Rīgā, Bauskas ielā 15 Latvijas Namsaimnieks gadiem nevar atrisināt problēmu ar sētnieci.Abas ar psihiski slimo meitu regulāri izrevidē miskastes gan pie mājas,gan pie blakus mājām,apķepušās pudeles un citus labumus vāc telpā,kas ir paredzēta sētnieces darba inventāra glabāšanai,gan arī telpā blakus 9.dzīvoklim,kurā ar Latvijas Namsaimnieka gādību šīm abām kundzītēm ir radīti īpaši apstākļi ar silto ūdeni un vaļēju spaini dabisko vajadzību nokārtošanai.No šīs telpas nāk drausmīga smaka,padarot mājas 1.stāvu par degradētu vidi.Ienākot mājā,jatur ciet deguns,lai tiktu līdz dzīvoklim.Uz aizrādījumiem, no sētnieces ir jādzird rupjas lamas , draudi un bravūrīgi teksti,ka viņa ir vākusi un vāks pudeles no miskastēm.No apsaimniekotāja esmu dzirdējusi aizdomīgus izteikumus,ka es no mājas esot vienīgā neapmierinātā,ka varbūt man ar ožu kaut kas neesot kārtībā. Rodas iespaids,ka sētniecei algu nemaksā bet tā vietā atļauj vākt pudeles no miskastēm.
Aicinu Latvijas Namsaimnieku beidzot pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem-NAMU APSAIMNIEKOŠANAI,nevis tikai rēķinu piestādīšanai un vides degradēšanai.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes