www.sudzibas.lv Latvijas Namsaimnieks Apsaimniekotāja bezdarbība

Latvijas Namsaimnieks - Apsaimniekotāja bezdarbība

"Latvijas Namsaimnieks" ir uzņēmums, kurš kādā mirklī pārņēma ēkas apsaimniekošanu Rojā, kur mums ir dzīvoklis. Šis uzņēmums konkrēti ar mums nav pat noslēdzis līgumu, bet iekasē apsaimniekošanas naudu. Šogad jau otro reizi mūsu dzīvoklis ir apliets no augšējās terases, pirmo reizi 2019. gada ziemā, pavasarī veicām griestu remontu un šobrīd atkal ir parādījušies pleķi. "Latvijas Namsaimnieka" menedžeris mūsu ēkai Vladislavs pavasarī solīja, ka hidroizolācija terasei, kas ir pie vainas, ka tiekam regulāri aplieti tiks savesta kārtībā. Pēc tam vairs neatbildēja ne uz telefona zvaniem, ne e-pastiem un kad savieno ar viņu zvanu centrāli neviens neatzvana. Vārdu sakot visi izliekas par mirušiem. Šobrīd esam vērsušies pie PTAC ar iesniegumu pret šo apsaimniekotāju un ja nepieciešams vērsīsimies tiesā. Nevienam neiesaku ņemt šo uzņēmumu par mājas apsaimniekotāju.

29.09.2019

D

I IVETA KRIPATINA 29.09.2019

Sveiki. Nezināju ka mums jau ir ziema (p.s 2019 gada ziemā pavasarī veicam remontu?!?)

D Diāna V. 29.09.2019

Vispār jau 2019. gada janvāris un februāris ir ziema un, jā, pavasarī veicām remotnu, lai vasaras mēnešos, kad tur uzturamies uz galvas nekrīt apmetums . . . jūs no "Latvijas Namsaimnieka"? :D Paprasiet Vladislavam whatsapp, lai parāda visas bildes ar datumiem pirms un pēc remonta.

N Nezinu44999944 30.09.2019

Apsaimniekošanas līgums ar katru dzīvokļa īpašnieku nav obligāta prasība - gribi slēdz gribi neslēdz. Kopsapulces lēmums (ieskaitot apsaimniekošanas maksas apstiprināšanu) ir saistošs visiem mājas iedzīvotājiem.
Jautājums - vai tā terase ir konkrēta dzīvokļa terase vai brīvi pieejama?

K Kurzemniece 01.10.2019

Kopš kura laika Rojā ir daudzdzīvokļu mājas ar terasēm? Cik zināms, tur ir mājas tikai ar lodžijām vai balkoniem.
Te jau pareizi norāda, ka visus lēmumus par remontiem un tamlīdzīgi pieņem mājas kopsapulcē - jūs uz tādām neaicina, vai?

D Diāna V. 02.10.2019

Es to arī nesauktu par terasi, bet tā acīmredzot tas ir noformēts papīros pie mājas nodošanas. Kopsapulces nav bijušas gadiem. Lai nu kā, esam atdevuši juristam šo lietu, nav vēlmes vairāk tērēt laiku tukšai pļāpāšanai ar šiem apsaimniekotajiem.

Andris_T 02.10.2019

Katastrofa ne kompānija. Šobrīd laužam līgumu(vesels ciemats), jo s*di savārīti vairāk kā saprašana.