Latvijas Nacionālā bibliotēka - Slikts serviss

Briesmīgs darbalaiks iestādei. Kāpēc nevar strādāt no 8.00 - 20.00? Pasaulē jau sen ir diennakts bibliotēkas, te pat normāls darbalaika sākums nav, Lnb atveras tikai 11.00, tas ir murgs... , nav jēgas tādai iestādei ja ne studenti, ne darbinieki nevar nākt no rītiem un strādāt attālināti vai studēt attālināti bibliotēkā. Ja mājās vai darbā nav tādas iespējas. Kad sāks Lnb domāt par cilvēkiem, kuriem nav pus dienu laiks gaidīt kad šī iestāde atvērsies? Dažreiz pat Rindas stāv pie atvēršanas, kāpēc nevaram strādāt normāli visu dienu?

B

Kas tev traucē lietot jebkuru diennakts biblioteku?

B Bez_vārds 30.03.2023

Kur tādas lv atrodamas? Ārzemēs ir ,te nav. Tr ir tikai kā Krievijā, nekad neko nevar..

Ārzemēs.

P Pistachio 30.03.2023

es piekrītu sūdzības autoram.
tie, kas iebilst, visticamāk, paši nekad nav apmeklējuši LNB un studējuši.

G Gulbenietis 30.03.2023

Lielākā daļa vispār neapmeklē bibliotēkas. Daudzi to dara tiešsaistē. Te kādam vajag diennakts :D

B Bez_vārds 30.03.2023

Aiztaisies. Ja neviens neapmeklētu tad nebūtu rindas. Ibio.