Latvijas Nacionālā bibliotēka - Slikta attieksme

Ap plkst. 12: 15 kaut kāda atbildīgā, kas visu dienu sēž un aizrāda citiem, aizrādīja arī mums, ka redz nevar ienest plastmasas pudeli ar ūdeni un termosu.. Lai gan termoss tajā caurspīdīgajā maisā nebija.. Pēc tam vecene sēž un smejas ar vīrieti.. Varbūt vajadzētu darbā pieņemt saprotošu jaunu cilvēku, un atļaut studentiem iet ar ūdens pudeli iekšā..
Redz varot tikai oriģinālas pudeles.. Parastu caurspīdīgu pudeli nedrīkst (ja nav brends) .. Ja ne kaut kas notiks vēl.. Sviests kaut kāds!

S students2020 22.01.2020

Un turpat viens cits kauns cilvēks mierīgi ienāk ar zilu pudeli ( kas nav ne caurspīdīgā , ne oriģināla )
Kur tad te ir taisnīgums ?
Vienam ļauj ienest un vienam neļauj ?

S students2020 22.01.2020

UN nejau par noteikumiem ir runa . Par sievietes izsmejošo attieksmi ! Tāda lai iet strādāt uz to citypark .. nevis bibliotēka . Vienu ielaiž ar sazin kādu dzērienu , otru neielaiž ar prasti pudeli .. varbūt ar flomasteru vajadzēja uzrakstīt “venden” tad varbūt ielaistu !

L Linda_J 22.01.2020

Jūs jaucat jēdzienus. Ja prasa ievērot iekšejjos noteikumus, tā nav slikta attieksme. Un dzērienu varējāt atstāt skapītī. Tur var pieiet jebkurā brīdī.
Sis portāls neatrisinās jūsu problēmu.

BondsBonds 23.01.2020

LNB ja neuzcēla cilvēkiem, bet konferenču rīkošanām. Ja ir izvēle strp LNB un citurieni, liela daļa nemaz tur neiet.