www.sudzibas.lv Latvijas Maiznieks Sabiles rudzu maizē ar sēklām stikla gabals!

Latvijas Maiznieks SIA - Sabiles rudzu maizē ar sēklām stikla gabals!

Vakar (2017 gada 29. aprīlī) ēdu AS "LATVIJAS MAIZNIEKS" ražotu, "Sabiles rudzu maizi ar sēklām", un gandrīz izlauzu zobu to darot. Kā vēlāk izrādījās, ka esmu uzkodusi uz maizē esošu stikla gabalu (apmēram 0,4 cm diametrā). Tik pat labi tur varbūt bija vairāk stiklu, kuri netika pamanīti. Sakarā ar apēsto maizi, ceru, ka man un maniem ģimenes locekļiem nebūs zobu un gremošanas trakta problēmas. Maize, kurā bija stikla gabals, pirkta kādā no Rīgas veikaliem, neatceros kurā konkrēti.

Šādos gadījumos nepieciešams nekavējoties sazināties tieši ar ražotāju, norādot izstrādājuma marķējumu, lai pēc partijas numura būtu iespēja noskaidrot svešķermeņa atrašanos produktā un, iespējams, atsaukt bīstamo partiju, lai nenotiek nelaime!