www.sudzibas.lv Latvijas Maiznieks Karantīnas laikā nemaina neko lai darbinieki būtu drosiba

Latvijas Maiznieks - Karantīnas laikā nemaina neko lai darbinieki būtu drosiba

Šajā grūtajā brīdī valstī un karantīnas laikā šis uzņēmums joprojām sūta savus aģentus pa visu Latvijas teritoriju lai reklamētu savu produkciju, neticu ka nevar to darīt attālināti, bet ne maiznieka jau vienalga viņiem uztrauc tikai viņu maki un uz cilvēku veselību ir nospļauties!

02.04.2020

N

T Turkey901 02.04.2020

1) Ja Jūs esat darbinieks, tad ņemiet bezalgas atvaļinājumu un sēdiet mājās.
2) Jā Jūs esat potenciālais klients, tad netaisiet vaļā durvis!

Kur ir problēma?!

N Nauvienalga 02.04.2020

Ko nozīmē bezalgas atvaļinājums.!?
Un kur tad paliek valsts palīglīdzekļi uz kuriem jūs ka uzņēmums varat pretendēt?
Jusu darbinieki ir potenciālie vīrusa izplatītāji.

T Turkey901 02.04.2020

1) Uz palīglīdzekļiem var pretendēt uzņēmumi, kuri nonākusi krīzes situācijā, turpretim Latvijas Maiznieks šajā laikā dzīvo cepuri kuldams!
2) Bezalgas atvaļinājums ir tad, kad negribi veikt savus tiešos darba pienākumus dēļ bailēm no vīrusa, un dodies pārsēdēt mājās zem segas šos laikus trīcēdams kā apšu lapa!

N Nauvienalga 02.04.2020

Ljoti labi tad lai Jums veicas