Latvijas Maiznieks - Darba devējs

Vairs nevaru klusēt!
Nabaga aģenti Covida laikā staigā pa veikaliem, braukā pa reģioniem (katram aģentam ir liela teritorijā, ietver vismaz 6-8 pilsētas un novadus) un aģenti ir riska grupā, katram aģentam ir gan lielie veikali, gan mazie, un saskarsme ar cilvēkiem ir liela un cieša, gan plauktā maizi jākrāmē, gan komunicē ar veikala darbiniekiem, noliktavu darbiniekiem un veikalu vadītājiem.
Aģenti katru dienu riskē ar savu un apkārtējo cilvēku veselību, kaut arī masku lieto, bet vai tiešām šajā laikā nevar strādāt attālināti, kā to dara priekšniecība.
Priekšniecībai ikdienā (ne Covid laikā) ir tāpat minimāla saskarsme ar veikaliem un cilvēku pūļiem, bet viņi tagad sēž mājās un strādā attālināti, nabaga aģentus nemaz neciena, un dzen tagad strādāt veikalā, kaut savu darbu varētu veikt attālināti, lai pasargātu sevi un citus cilvēkus, jo katru dienu ir vismaz 10-20 vizītes veikalos, un nezinot vai esi inficējies ir iespējams inficēt lielu daļu dienas klientu.
Priekšniecība, reģionālie vadītāji Pilda savus darbus sēžot mājās un drošībā, kāpēc aģenti to nevar?
Vai aģenti nav cilvēki?

12.12.2020

Vagons Komā 13.12.2020

Uzgrauz ķiploku un medu!
Vismaz tev ir manieres, to.es cienu.

N nikkolaa 13.12.2020

Darbinieki nav cilvēki? Darbinieki nevar saslimt ar covid? Mēs kautkādi īpašie?

I ilrgjefiho 13.12.2020

Jums melu midzeņi/mediji galīgi pilnu galvu ar čurām piečurājuši.
Kāpēc tad jūs par tiem aģentiem neuztraucāties 2 gadus iepriekš pirms covida, kad no gripas nomira ap 80 cilvēkiem katru gadu, un vairākās pilsētās pat tika izsludināta gripas epidēmija?