www.sudzibas.lv Latvijas Maiznieks Cilvēku atlaišana

Latvijas Maiznieks - Cilvēku atlaišana

Latvijas maiznieks neciena savus darbiniekus. Latvijas maiznieks ir līderis darba tirgū ar darba piedāvājumiem jo patstāvīgi atlaiž savus darbiniekus. Ja tu kā darbinieks vēlies beigt darba attiecības tev nekad nebūs abpusējais atlūgums. Kad uzņēmums grib atlaist darbinieku viņu iepriekš nebrīdina un vienas dienas laikā atlaiž. Visi kas bija uz slimības lapas 2022. Gada ziemassvētku un jaunā gada laikā atlaiž. Veikalos ir ļoti slikta reputācija par šo uzņēmumu. Daudzi veikali atsakās sadarboties ar šo uzņēmumu. Nevienam neiesaku iet tur strādāt. Algas jautājumā bieži neizmaksā bonusu daļu. Attieksme pret darbiniekiem ir necienīga. Šis uzņēmums manā pieredzē ir vissliktākais uzņēmums kurā esmu strādājis.

11.01.2023

P Palīgs neskaidrajiem 11.01.2023

Ja tu kā darbinieks vēlies izbeigt darba attiecības tad tas ir tavs uzteikums nevis abpusēja vienošanās. To jau nu vajadzētu saprast.

G Godīgs pilsonis 1 11.01.2023

Protams, kad tu pēc savas vēlmes gribi iet prom tad arī raksta pēc savas vēlmes. Tas ir skaidrs, bet kad tevi atlaiž vienas dienas laikā tev liek parakstīt abpusēji. Latvijas Maizniekā vienmēr atbrīvo no darba dienas laikā. Izsauc uz ofisu un nostāda fakta priekšā.