Latvijas loto - Krāpniecība

Labdien!
Aktīvi sekoju līdzi superbingo spēlei katru nedēļas svētdienu un tam, kādi cilvēki tiek izlozēti uz nākamās nedēļas superbingo spēli. No šī gada (2022) sākuma līdz šim brīdim nez kādā veidā uz superbingo spēlēm, cik pats esmu piefiksējis, aptuveni jau 10 reizes (ja ne pat vairāk) ir izlozēts Guntis Kalvāns. Nemaz nerunājot vēl par iepriekšējo 2021. Gadu. Ņemot vērā šī dalībnieka biežo dalību superbingo spēlēs, rodas aizdomas, ka notiek kāda krāpniecība, jo kā no katrā nedēļā iesūtītajām 10 000 biļetēm, katru otro vai trešo nedēļu tiek izlozēts Guntis Kalvāns? Citi aktīvi piedalās, iesūta biļetes vairākus gadus, bet ne reizi nav tikuši izlozēti, bet "veiksmīgajam" Guntim Kalvānam īpaši pat nav jāiespringst.
Tāpat arī iepriekšējos gados, kamēr notiek simtgades loterijas papildspēle, esmu piefiksējis, ka aptuveni 6 reizes uz šo papildspēli tika izlozēta Tamāra Raščevska. Kā no reģistrētam 20 000 līdz 30 000 biļetēm katru nedēļu, var tik bieži izlozēt konkrēto personu? Izskatās pēc tā, ka izlozēti tiek tie cilvēki, kas ir pietuvināti latloto darbiniekiem.
Iepriekšminēto personu izlozēšanas biežumu superbingo ir iespējams apskatīt latloto mājaslapā.

24.07.2022

Atbilde no Latvijas Loto Support Pārstāvja atbilde 26.07.2022

Labdien!

Latvijas Loto organizētās izlozēs laimesti tiek noteikti pēc nejaušības principa, izlozējot laimējušo (-os) komplektu (-us) no visiem izlozei pieņemtajiem komplektiem.
Izlozes norit publiski; tās klātienē vēro SuperBingo izlozes dalībnieki, uzrauga izložu komisija, un tās tiek publiskotas TV pārraižu laikā.

Laiku pa laikam nākas secināt, ka ir izložu dalībnieki, kuri tiek izlozēti biežāk, jo spēlēs piedalās biežāk nekā citi. Spēlētāji, kuri tiek izlozēti biežāk, mēdz iesūtīt daudz biļešu komplektu, vairojot savas izredzes tikt izlozētam, bet, protams, jāatzīst, ka arī īpaša veiksme ir šo “laimīgo” personu sabiedrotā.

Tiklīdz pamanām šādu regularitāti, pievēršam pastiprinātu uzmanību, jo mūsu nolūkos nav vairot skepsi par loteriju godprātīgu norisi. Veicam nepieciešamo izpēti, lai pārliecinātos, ka spēlētāju darbības ir atbilstošas izlozes noteikumiem, kā arī rūpējamies, lai loterijas dalībnieki spēlē atbildīgi – pārmērīgi neaizraujas ar dalību loterijās.

V

Good Intentions 24.07.2022

Pameklējot točna ļoti veiksmīgs spēlētājs.😆

J Johny 25.07.2022

Varbūt tās spēlētājs iesniedz vairākas biļetes, palielinot savu varbūtību laimēt?

Kopumā visu azartspēļu ieguldīto naudas atgriešanas koeficients ir mazāks par 100%. T.k. vinnē vienmēr kazino īpašnieks.

A ak tu laime 26.07.2022

KUR VAR BŪT VEIKSMĪGS GUNTIS KALVĀNS? PAVĒROJRO TO KĪŠU MAISĪŠANU, UZREIZ REDZAMS KURŠ TIKS IZVILKTS NO LIELĀS KASTES, UN TĀ ĪPATNĒJI SALOCĪTA KVĪTS! PARĀDIET STUDIJĀ TOS SPĒLES GODĪGUMA NOVĒROTĀJUS, BUTU ĻOTI INTERESANTI REDZĒT TOS GUNTA KALVĀNA GRAUGUS, AR KURIEM VIŅŠ ČUPOJAS!