Latvijas loto - Krāpnieki

Cik nepērc loterijas biļetes nekad nevinnēsi. Esmu iztērējis lielu naudas summu 2 gadu laikā uz simtgades loterijām un bagāts. Pircis visdažādākajās vietas un pat līdz 10 biļetēm uzreiz. Tas pats internetā. Tīrākā krāpšana. Netērējiet savu naudu un savus nervus uz šo mēslu. Zagļi un kropļi...

02.03.2021

L locmelemarite 14.03.2021
krāpšana

14.03.2021. nopirku momentlotareju. naudu savāca bet kuponi pazuda. naudu vēl joprojām nav atgriezuši uz kontu

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2021

Joe Rogans👽 09.05.2021

🤬Pērkot loterijas biļetes ilgtermiņā būsi zaudētāja pozīcijā un Latloto pievāks tavu naudu. Jo atdeve ir tikai 58%. Ja nopirksi biļetes par 1500€ atpakaļ dabūsi vien 800€. Un 2/500000 iespēja laimēt lielo laimestu

D dzonsons350 25.08.2021

latloto nopirku bileti Bagats,nokasu un ir laimests 10e,aizeju pec laimesta,bet man pasaka ka ir izmaksats,.interesanti kam un ka?krapnieki

D dzonsons350 25.08.2021
krapsana

es nopirku loterijas bileti ,Bagats,ir laimests 10e,kad aizeju pec laimesta man pasaka ka ir izmaksats,intersanti kam un ka,jo cik es zinu pie izmaksas biletes saples.krapnieki

S Sudzibas.lv Admin 10.09.2021

V Vasilij1976 05.09.2021

Да уж в этот лохотрон играю уже лет10 точно и не выеграл не разу .если только 2 евро.люди которые выегриваю так это сами сотрудники Латвия лото .думайте прежде чем тратить деньги.выеграть не реально.не верю я в это чудо.не видитесь люди.и не тратьте свое время и нервы.на нас простых людей эти дормаеды становятся миллионерами.

G Gulbenietis 07.11.2021

Tev 10 gadus vajadzēja, lai saprast, bet citiem visu mūžu :D. Es labāk dzeru pepsi un jūtos sexy :D.

V Vitalijs 07.11.2021

Nekad, nekad nepirkt nevienu LATLOTTO BIĻTI, tā ir viss tīrākā krāpšana valsts mērogā. Ja kādreiz gribās nopirkt kādu biļeti, tad Atceries, ka Tu vari tos 5€ vai vairāk Nolaist tā pat podā, un nekur nestaigāt. Vai arī aizdedzini ar to naudu sev cigāru. Sajutīsies labāk nekā izmest AUTISTU KANTORĪ.