Latvijas Kultūras koledža

Ja esi cilvēks kurš savā dzīvē meklē pespēju piedalīties realitātes šovā un par to vēl izmest naudu-Latvijas Kultūras koledža būs ītā vieta.!!To pabeidzot, vai nepabeidzot būsi izjutis tādu morālo pazemojumu no vadības, pasniedzēju un pārējā personāl apuses, ka pilnīgi droši varēsi nonākt pie slēdziena, cik daudz spēj izturēt tavi nervi!Pati skola ir nolaista, vajadzīgā literatūra ir senatnīga un atrodama tikai vienā! ,eksemplārā ko uz mājām neizsniedz, skolas bibliotēkā.Bez tam šī bibliotēka sāk strādāt katru gadu kaut kad īsi pirm sesijas.Studentu daļā sēž kāda mistiska kundze, kurai pašai vajadzētu pamācīties kultūru un to, ka studenti nav nekadi suņi pret kuriem var izturēties kā vien vēlas.nebrīnieties ja sākoties ziemai tisk atslēgta apkure un jūs visas lekcijas pavadīsiet pildot kādas sporta aktivitātes lai nenosaltu.Ak jā pasniedzējs jums dzenāsies pakaļ par neierašanos uz lekciju-pat ja rādīsiet ārsta slēdzienu par dzemdībām, kurās bijāt galvenais varonis, visiem par to būs pie kājas un jūs tikun tā pie sesijas nepielaidīs..Tātad vismaz 2,5 gadu garuimā jums būs kur izmest naudu un varēsiet kaifot par to kādos vārdos tiksiet nosaukts.Un ja nu šo skolu jūs pabeigsiet tad jūs zināsiet ka lielākā kļūda ko Dievs pielaidis šajā gadsimtā būsiet jūs!!!Ja ne jūs tad pasniedzēji gan tā domās...

E

I Indra 20.01.2006

Ko lai saka-nu ir tā skola viens liels mēsl-! Teksts uzrakstīts visnotaļ pasmieklīgi, bet lai nu kā tur nebūtu-jāpiekrīt. Protams arī visās civilzācijas radītajās kļūdās ir, kas labs-šajā skolā ir tik tik tiešām daži forši pasniedzēji, bet pārējais tik tiešām ir galīgi garām un prasās pēc stingras rokas un reformām.Ja nu domājat par šīš skolas izvēli, tad iesaku apdomāties-gribat tiešām sabeigt nervus??...hmmm tādu stulbu tekstu par rakstītāja intelekta līmeni kļūdu dēļ...neko vēl triviālāku neverēji izdomāt??

J Jānis 03.10.2007

Te jau nu gan kādam kāds uzkāpis uz varžacīm. No pieredzes zinu, ka viena no radošākajām skolām, kurās esmu mācījies.

B Bailey 05.10.2007

Laikam jau par abu rakstītāju intelekta līmeni un prasmēm var spriest jau tikai pēc tā, kā komentāri bija rakstīti - ar drukas kļūdām, neievērojot atstarpes pēc punktiem un tamlīdzīgi. Pati mācos Kultūras koledžā un lielai daļai informācijas nepiekrītu. Jā, daļā telpu nav silti ziemā, jā, bibliotēka nesniedz grāmatas uz mājām, vari lasīt uz vietas vai kopēt un ņemt kopijas līdzi, taču pasniedzēji ir prasīgi, radoši un visnotaļ profesionāli. Viņi ir gatavi dot daudz no sevis - savu izpratni, savas zināšanas, jautājums, cik daudz vari un gribi ņemt pretī. Kā jau teicu, mācos koledžā un strādāju. Iegūtās zināšanas un dažādus knifus varu īstenot un to arī daru, gūstot labus panākumus. Taču, ja mācies nezini kāpēc, paļaujoties uz to, ka gribi būt bohēmā, piederēt šai videi, tad jēgas noteikti nebūs. Ja cilvēks otrajā kursā vēl nezina, ko viņš vēlas darīt un kas viņš būs pēc koledžas absolvēšanas, tas laikam tomēr ir rādītājs. Ja cilvēks nesaprot, kāpēc viņam kā kultūras menedžerim jāmācās ekonomikas pamati un projektu vadība, tad manuprāt arī tas ir rādītājs. Katram ir savas prioritātes - kurš grib bļaustīties, kurš - kaut ko gūt. Tas arī nosaka, kurš kuram skries pakaļ - pasniedzējs studentam vai students pasniedzējam. Jo nereti pasniedzējs māca auditorijai, kurā atrodas 2 - 3 cilvēki... un studentu atbilde uz to ir: "Es nevarēju piecelties."

R Revita 01.05.2008

Par LKK! Lai kā arī tur būtu, nav jēga vienam otru apvainot, bet piekrītu tam, ka līmenis šajā skolā ir zems. Ir pasniedzēji, kuri ir jauki un savā jomā profesionāli, bet ir arī pilnīgi otrādi.Man pašai bija "lieliska" pieredze ar franču valodas pasniedzēju. Nebiju apmeklējusi pāris viņas lekcijas, par ko savukārt es saņēmu pretī ņirgāšanos un pazemojošu attieksmi visa kursa priekšā. Vairums nodarbību pie viņas pagāja ņirgājoties par mūsu valodas prasmēm un slavinot pašai sevi. Šajā iestādē ir arī tādi pasniedzēji, kuri aizmirst, ka viņiem ir lekcijas, par kavēšanu nemaz nerunājot. Vēl mēdz uzrastie lekcijas prakšu laikā, obligātie maksas kursi utt. Studiju daļā sēž ļoti nelaipni darbinieki.
Īsumā sakot, neiesaku nevienam tērēt savu laiku ar mācīšanos koledžā, bet gan uzreiz iet uz augstskolu, jo koledžas prasītā mācību maksa nav vienlīdzīga ar līmeni tajā.

U uzkoda 17.09.2008

labi, mācību procesu vēl var strīdēties- cits pazemošanu uztver vēsa miera, cits trako, cits uzskata to par labu dzīves mācību.
LKK visi vairak vai mazāk ganās savā vaļā, līdz ar to sakārtotības nav. Bet trakākais, ja pabeidz, tad peksņi izradās, ka punktu skaits neatbilst lai iestātos ne Ekon. kult. augst, ne bijušaja balt. krievu institūtā, ne liepājā, jo izradās, ka, lai arī koledžā vairāk mācīts un viela bijusi plašāka, kredīt punktu ir uz pusi mazāk un, lai arī tos gadus mācoties sola, ka līgumi ir un, kas tik vēl pēc pabeigšanas atliek vien visu sākt no jauna- no pirmā kursa visu to pašu atsēdēt . bēdīgi, bet ploatai, jau nav laika, lai atnāktu uz savām lekcijam kur nu vēl citas problēmas, lai tās risinātu... žēl, ka varēja būt laba kultūras jomas augstskola (puse no lektoriem tiešām ir zelta vērti), bet nu ir tik tāda pļaviņa, kura paganīties, izmest naudiņu un nervus...

S Sarmīte 23.09.2008

Pazemoshana...Gribat zinaat, kas ir pazemoshana, aizejiet uz armiju.Tad jums visas civilaas maaciibu iestaades liksies kaa paradiize.Taa luuk, izlepushi esat...

A Anna 17.10.2008

Neko daudz gan nezinu par sho maaciibu iestaadi, bet shovasar tur gaaju iestaaties un uznjemshanaa attieksme bija tik briesmiiga, ka man paargaaja visa veelme tur maaciities, attieksme kaa pret suni! Fui, nelaipnas un iignas vecas omas, taapeec iestaajos RTU dizaineros, kur mani ljoti laipni un sirsniigi uznjeema un attieksme ir kaa pret cilveeku veel liidz pat shim briidim! :)

S sancho 24.09.2009

Šausmas, ko te nākas lasīt!
Skola ir ļoti laba, pasniedzēji ir izcili, profesionāli, pretimnākoši.Jā, šeit mazliet pieradina pie disciplīnas, bet tas būs vajadzīgs nākotnē, mūsu profesijās. neba skaistas telpas ir tas, kas mūs veido par profesionāļiem un neba memmīšu attieksme no pasniedzējiem.
Studiju daļā nekādas omes jau sen nesēž.Divas smaidīgas, jaukas meitenes, kas ir ļoti pretimnākošas jebkurā jautajumā.
radoša vide, lieliski cilvēki.

L letthemassacrebegin 15.02.2012

LKK ir pilnīgs bezsakars ! Izglītības līmenis ir zemāks par zemi ! Tā ir vieta, kur 2 ar pus gadus deldēt bikses neko nedarot ! Nedaudz pafilozofē, pasēdi alus bārā, (kas ir pirmais, kas asocējas ar LKK) un visa semestra laikā uztaisi kādas 4 prezentācijas! No kurām viena ir par vilkačiem, otra par vampīriem, trešā par Bobu Mārliju! Tā pat pēc augstskolas neizskatās! Kaut kāda miskaste! Labākais, kas tajā miskastē ir, tas ir iekšpagalms, kur pulcējas viss sabiedrības krējuma krējums, tajā skaitā pasniedzēji, lai kopistiski uzvilktu kādu dūmu! Manuprāt smēķē 90% LKK populācijas! LKK ir vieta kur nodzerties un atrofēties! Vieta, kur tiek atmazgāta nauda, pretim dodot bezvērtīgu diplomu, ar kuru vari noslaucīt sev vietu, kur saule neiespīd! Pareizi, pusdienas var pāēst vai nu alus bārā (proti dzerot alu), vai arī graužot sausas bulciņas pašā LKK pērlē, iekšpagalmā! Pasniedzēji ir visādi, bet galvenokārt augstprātīgi! Iedomājušies, ka ir pasaules naba! Degunus saslējuši tik augstu, ka tā vien gribas sazilināt kādam no viņiem seju! Tā pat kā es un citi studenti, arī lektori nāk un iet, kad vien vēlas! Semestra laikā notiek tikai 4 lekcijas un tas skaitās normāli! Students sagatavots sesijai uz visiem simts! Kaut gan kādas tur sesijas, kas tie par eksāmeniem? Špikošana šai augstskolā ir normāla parādība! Ne pa velti LKK apvienoja ar LKA, tas ir pirmais solis uz likvidāciju! Un to es arī novēlu.
LKK ir priekš narikiem un alkāniem, sapņotājiem un sliņķiem, priekš topošajiem bezdarbniekiem un sētniekiem!...

N nika88 30.09.2013

Aplamības absolūtas. 2010. gadā pati esmu šo koledžu absolvējusi un teikšu - pretīmnākošāku un sirsnīgāku attieksmi vēl mūžā neesmu saņēmusi. Lekcijas pasniegtas tik interesanti un saprotami, arī materiāli izsūtīti uz kopējo ēpastu.