Latvijas dzelsceļš - biļetes

Esmu otras grupas invalīde, kopā ar draudzeni braucu no Dubultiem uz Zolitūdes staciju. Draudzne brauca par pilnu samaksu un viņas biļete maksāja 60 santīmus, taču man kasiere iedeva biļeti līdz Rīgas stacijai, kura maksāja vienu latu. Man ir 100% atlaide, bet protams šo summu pēc tam LDZ iekasē no valsts, un tad varēs brēkt par to cik daudz tie invalīdi nobraukā .

Z

D Dīdī 18.07.2010

Tāda ir mūsu valsts sistēma un diemžēl mēs paši:( Ja vien ir izdevība tad mēģina ko nošmaukt piem, bērnudārza vadītāja kurai ir noteikts gada budžets decembrī pirks 3putekļusūcējus un divus boilerus kas nemaz nav vajadzīgi jo redziet tad nākam gad iedos mazāku summu ja šogad neiztērēsi. Pārstāve no domes pirks tikai dārgākās mantas un protams pusi sev bet uz rekvizītiem. Bet pie kases vissas šīs preces jāsit kā viena saimniecības prece:( Bet ja nedarīsi tā tad atā jo redziet veikals pieder deputātam:D Pat kvdraciklu nopērk itkā veikala vajadzībām un liek parakstīties ka braucam ar viņu:D Tas izklausās stūlbi bet tā ir:( Ieliekot avīzē ka dome veic konkursu par malkas iegādi, bet kad piezvani pasaka ka tā tik tada formalitate, tas ir draugi palēto piegādās starpību sadalīsim:D Tā var tupinat bezgalīgi jo mēs katrs mēģinam apiet šos noteikumus un gūt labumu sev. Vēl labs piemērs LMT rīkoja akciju pirmklasnieku telefoniem apmaiņā pret pasaku gramatām, tad tik bija ko redzēt ka vecāki lika melot bērniem ka viņi ir pirmklasnieki lai tik pašam kāds labums jo redziet telefons pa brīvu un tā tas turpināsies bezgalīgi jo vissi mazāk vai vairāk zog.
Bet bļauj tie kas dabū mazāk nekā tie kas sēž labākos krēslos un kam tas summas lielākas.

B Baņkieris 18.07.2010

NEVAJAG VAINOT SPOGULI, JA ĢĪMIS GREIZS!!!
Ja Jūs esat II grupas invalīde, tad kasē jums jāizņem ir nulles biļete.
Ja kasiere no jums prasīja naudu, tad vajadzēja protestēt un nedot naudu!
Mums gan nav zināmi gadījumi, kad kasiere prasītu naudu par biļeti, ja uzrādāt kasē dokumentu, kurš dod jums tiesības braukt bez maksas!

B Baņkieris 18.07.2010

Aija, latviešu valodā nav tāda vārda "dzelsceļš", bet gan ir vārds "dzelzceļš"!

D Dīdī 18.07.2010

Ldz vai tu lasīji uz biļetes rakstīts maksā 1Ls bet ar 100% atlaidi 0.00 bet fakts ir tāds ka būtu jābūt 0.60Ls

B Baņkieris 18.07.2010

Kāda tam nozīme cik maksā? Cilvēks pats jau neko nemaksā, bet valsts-lai tik bleķo! Cik mūs visus šī valsts ir apzagusi?

Z zzz 18.07.2010

Valodai - es esmu vājredzīgā, nejauši uzspiedu ne to taustiņu.

Z zzz 18.07.2010

Ldz - es jau rakstīju, ka kasē saņēmu ''nulles biļeti'', bet tur bija uzrādīta lielāka summa par to, kādu es braucu. Bet es nesaprotu kāds tam visam ir sakars ar manu greizo ģīmi. Vai nebūtu korektākt teikt - ASIMETRISKA SEJA? Un vai par to Ldz iekasē lielāku braukšanas maksu? Tad jau vajadzētu pēc svara.

Z zzz 19.07.2010

Var jau būt, ka kasiere kļūdījās, bet kādēļ tas nenotiek tad, ka pasažieris maksā ar naudu. Laikam LDZ tomēr ir ieteicis saviem darbiniekiem īpaši kļūdīties attiecībā ar invalīdiem - šie nav nebrēks, bet naudiņa no valsts nāks. Nu, ja vēl škībs ģimis

T Tāpatikasiere 21.07.2010

Var redzēt, ka tu esi II grupas inavalīde bez fiziskiem ierobežojiem. Pat virsrakstu bez kļūdām nemāki uzrakstīt.

Z zzz 22.07.2010

Kasierei pašai arī klibo ar to rakstību - ir taču invalīdi, nevis inavalīdi. Vai esmu kaut ko palaidis garām?

I iks 22.07.2010

Nesaprotu, ko no Ldz visi ''cepjas'' par pareizrakstību, pat kasierīte kurai, arī gramatika nav stiprā puse, un apvaino invalīdi, kuras pretenzijas manupat bija pamatotas - ja jau Ldz teica, ka biļetes ir jāizņem kasē, lai būtu precīza uzskaite, tad uzskaitei ir jābūt precīzai. Par to maksā no mūsu nodokļu naudas.

P pasažiere 23.07.2010

Tad jau labāk par naudiņu, ko papildus iekasējat no invalīdiem būtu karstajās dienās pielikuši vairāk vagonus .Nu, bet prieks ''zaķiem'', jo konduktore netiek tiem pārpildītiem vagoniem cauri- tātad, viss jau kompensējas.

š šķība 25.07.2010

Man bija līdzīgi.

R ronskenoly 21.03.2011

Par kādu intelektu var būt runa, ja jaunatne labāk sēž Draugos.lv un viens otru aprunā, apmelo.
Tipisks piemērs ir Kristīne Lapuha, kura visos čatos lamā oponentu, nespēj pieņemt cita cilvēka arī kritisko viedokli.
Viņai mūžīgi visi ir vainīgi, tikai viņa nekad un nekur nebūs vainīgs.
Viņa nespēj paskatīties uz čatošanu no cita skatu punkta.
Ja arī cits sarunu biedrs čato sem cita, sev zināma segvārda, tad viņai tas ir jāpieņem kā norma.
Nē, viņa sāk lamāties, aizvainot čata telpā citus diskusiju biedrus.
Ja Kristīne mācētu pieņemt cita viedokli, tad nebūtu tagad to kašķēšanos ap dažām personām, kas tiešām neveicina invalīdu integrāciju sabiedrībā, vēl jo vairāk domu biedru grupas padarot citiem sarunu biedriem nesaistošas.