www.sudzibas.lv Latvijas darba ņēmēji Turpina ņirgāties par darba devējiem

Latvijas darba ņēmēji - Turpina ņirgāties par darba devējiem

Latvijas darba ņēmēji turpina ņirgāties par darba ņēmējiem.
Tagad sanāk ka 1000 EUR uz rokas pēc nodokļu nomaksas ir maza alga Latvijā.

Vai tā ir tiesa ? Vai arī es kaut ko dzīvē nesaprotu ?

Mums ģimenē ir 4 cilvēki. Es, sieva un divi bērni.
500 EUR ./ mēnesī mēs tērējam ēdienam. 150 EUR / EUR mēnesī maksājam par komunālajiem maksājumiem dzīvoklim, 50 EUR / mēnesī tērējam uz telefoniem, internetu, utt.
Kopējie izdevumi mēnesī mums ir ap 1000 EUR,
Ja pieņemam ka ģimenē ir divi strādājošie, kas kopā nopelna ap 1500 EUR, tad Latvijā tā ir pietiekoša nauda. Mēs pat reizi gadā ar mašīnu varam aizbraukt pa Eiropu.

Pasakiet godīgi, cik Jūs patreiz saņemiet algu un kādu darbu dariet ?

V

G Gunars1987 31.12.2017

1000.eiro ar izglītību ir maza alga redzi vaglo tu maksā tikai komunālos tu nemaksā par īri(ar to naudu 1000.eiro) jo nevisi grib iet kredītus ņemt un 30.gadus maksāt to hipotekāro kredītu... Pārējie tavi izdevumi arī man sanāk lielāki negribas te svētku laikā par visiem izdevumiem runāt. Pats nodarbojos ar datoriem planšetēm cilvēkiem remontēju+mācos vēl spēļu konsoles labot alga sanāk 1600.eiro uz rokas.

V vaglo 31.12.2017

Nu ja negribi ņemt kredītu uz 30 gadiem, tad pārmaksā un īrē par 500 EUR. Bagāts dara kā grib...
Drēbes ar arī nepērku katru mēnesi jaunas, M

V vaglo 31.12.2017

Un vispār Gunārs nopelna ap 450 EUR mēnesī, tu esi narkomāns un dīkdienis, vairāk tev diemžēl nesanāk :((

N Nikolaas 31.12.2017

Laimīgu Jauno gadu!

G Gunars1987 31.12.2017

Malacis vaglo lai tev jauki svētki lai jau tā būtu kā tu saki par mani... Nežēlojies tikai visiem ka pie tevis negrib neviens strādāt...

G Gunars1987 31.12.2017

vaglo beidz tu pats gribi ņirgāties par cilvēkiem ar savu 1000.eiro nu negrib cilveki strādāt ar izglītību par tādu naudu...Vaglo tas ir tāpat kā ar sievieti ja tu neesi kopts simpātisks tad neceri kad būs kāda sieviete smuka tev blakus...Tāpat arī biznesā ja nevēlies maksāt darbiniekam algu tad arī neceri ka būs tev darbinieks ar izglītību...

M MairisR 31.12.2017

1500 stradajot celtniecibaa. sieva 600 stradajot labarotorija,un tas ir maz.

V vaglo 31.12.2017

kāpēc tas ir maz > Nevari jaunu Mercedesu nopirkt ?

M MairisR 31.12.2017

Braukaju ar volvo xc70 10 gada. maz ir tapec,ka atlikt menesi sanak ap 300 eur. Bet musu valsti nevar dzivot no algas,lidz algai... jo nezin,kad saksies kkada krize.Vienmer jabut iekratai naudai,visadam gadijumam. Mums ari ir 2 berni,dvinisi,un ir jadoma uz prieksu. Tapec pec pars menesiem izdomaju braukt,uz Zviedriju,lai vairak nopelnitu...

Работяга 01.01.2018

Вот современные работалатели на лицо, потом сидят эти придурки пишут что за 1 000 евро никого не найти!

V vaglo 31.12.2017

tu nemaz nezini kas ir izglītība, 9. klases vismaz esi pabeidzis ?
sievietes visticamāk tev arī nav, tu vēljoprojām esi nevainīgs :(

V vaglo 31.12.2017

kur pamuļķi, kāpēc tu domā ka neviens negrib ? pie manis patreiz jau strādā cilvēki, bet vajag vairāk

G Gunars1987 31.12.2017

Jā nezinu ar tevīm vaglo viss ir skaidrs bērnu dārzā jau izmests ārā biznesmenis baigais sēdi un ceri ar savu 1000.eiro...

V vaglo 31.12.2017

es neesmu baigais biznesmenis. Es esmu amatnieks, kas noorganizējis savu darbnīcu un sūta trepju sagateves pa visu Eiropu. Sāku no nulles, ar 4 LVL algu dienā, tad pie Omes šķūnī sāku pats taisīt koka detaļas, tad vairāk un vairāk. Tagad ir 1000 m2 darbnīca un 10 galdnieki,
a tu sēdi un onanē kamēr es maksāju nodokļus un uzturu šo valsti

G Gunars1987 31.12.2017

Es neonanēju tad sēdi savā šķūnī un gaidi to darbinieku ar tādu algu...Ne jau es raudu pa šo portālu ka nav darbinieku bet tu jau raudi varbūt tad izdari secinājumus un neraudi kā mazs bērns...

Es nesēžu šķūnīm, man ir smuks sendvičpaneļu angārs un 3000m2 zeme apkārt

V vaglo 31.12.2017

pag, tu brauc ar puslīdz normālu mašīnu, vari iekrāt 300 EUR, tas ir 3600 EUR / gadā un tev ir dikti par maz ?
un ko tu iegūsi Zviedrijā ? iekrāsi 5 000 / mēnesī ?

M MairisR 31.12.2017

3600 gada mes dzivojam 2 istabu dzivokli,mums piedzima dvinisi..pasaki ka lai man ar 3600 sakratiem gada panemt 4st vai vismaz 3st dzivokli? Zviedrija par 3 nostradatam nedelam alga 4000. 3 nedelas es tur,nedelu es majas

par 150 EUR var paņemt 3 ist. dzīvokli, paziņa nesen tā arī izdarīja

G Gunars1987 31.12.2017

150.eiro tur jau dzīvoklis būs diezgan pašvaki skatā...Pa 500.eiro būs vismaz patīkami atrasties mājās var jau arī vaglo kūti izīrēt pa 50.eiro tikai vai izglītots cilvēks tur ies iekšā...

M MairisR 31.12.2017

Prieks kam,man maksat par iri kkadam svesam cilvekam?Ja var panemt kreditu dzivoklim. tikai kreditam,vajag pirmo iemaksu...Un ja citam vajag iret dzivokli vai ari maksat kreditu par dzivokli,ka cilveks var ielikties taja 1000 eur alga?

M MairisR 31.12.2017

vaglo,parekini cela naudu,abiem gimene stradajosiem.vVienalga,vai tas ir sabiedriskais vai auto.Parekini bernu izmaksas,ne tikai esana apgerbs,bernu darzs u.t.t Tu parekinaji tikai esanu,un komunalos maksajumus,vairak cilvekam neko nevajag?paest,samaksat par dzivokli un dzivot darbs-majas,citu neko neredzot!?

bērnudārzs 25 EUR / mēnesī
ēšana 500 EUR

mēs ar divām mašīnām nobraucam 150 EUR mēnesī,

protams ja katru dienu iet uz restorāniem , tad arī 5000 būs par maz

bet kāpēc ir uzreiz jāmūk prom no valsts ja grib nopelnīt vairāk ? Varbūt vnk vajag tepat uz vietas strādāt efektīvāk, ātrāk, vairāk ? un kopā pacelt šo valsti ?

M MairisR 31.12.2017

vairak?stradaju pa 230-250 st menesi. tas sanak piecas dienas nedela pa 10-11 st. un 6diena isa 6-7 st. kur nu vel vairak?

M MairisR 31.12.2017

un cik tad gada divam masinam apdrosinasana maksa? un masinas ari jauztur-remonti,ellas,riepas tas vis ari maksa naudu

N Nikortasu 16.01.2018

какой-то этот вагло, сказочный персонаж, однако... складывается впечатление, будто человек живёт в своём вымышленном мире. более того, сам себе неоднократно противоречит, называя сумму расходов превышающую его "огромные" 1000 евро, но при этом, платить эту 1000 он не желает :D ну не эльф 75 уровня ли? походу автор абсолютно отрезан от реальности и происходящего в стране. хуторянин, хуле

G Gunars1987 31.12.2017

Nu kāds slimais jau būs ar izglītību kurš būs apmierināts ar 1000.eiro labi ja uz divu roku pirkstiem saskaitīsi tādus kuri savu laiku izglītībai ziedojuši dēļ 1000.eiro.Lai jau tev veicas atrast kādu 1000.eiro...Man savs darbs apmierina...

G Gunars1987 31.12.2017

Lai vinš sēž vaglo savā naivajā cerībā ar 1000.eiro par izglītotiem strādniekiem..Nav jau viņa pirmā raudāšana par darba ņēmējiem šajā portālā (iemetu aci vai vēl kādu sūdzību nav uzrakstījis) visi slikti pats labo pa 1000.eiro tēlo...

masīnu uzturēšāna 600 EUR gadā

V vaglo 31.12.2017

nu pag, ja ģimenē strādā divi cilvēki kātu teici, Jūš nopelniet 2200 EUR mēnesī, vaitad nevar maksāt 150 EUR par dzīvokļa kredītu ?
Nu varbūt nevajag braukt ar 2010 gada Volvo un sanāks pirmajai iemaksai ? Es ilgus gadus braukāju ar Opel Astra pa 400 LVL, nebija nevainas

M MairisR 31.12.2017

Biju pagajuso menesi bankaa. imantaa 3st dzivoklis,ar remontu maksa 65000. pirma iemaksa ir 12000,uz 25 gadiem kredits menesa maksajums ir 320 eur ar apdrosinasanu. Nu var vispar braukt ar sabiedrisko,uz esanu var ietaupit pirkt produtu kkadas bazes u.t.t bet vai tad cilveks negrib dzivot labak?

V vaglo 31.12.2017

A kāpēc tu nevari paņemt dzīvokli Iļģuciemā vai Bolderājā un pats viņu izremontēt ? Tur 3 ist dzīvoklis maksās 25 000. Tu tak esi celtnieks, kādas problēmas izremontēt ?

G Gunars1987 31.12.2017

Maksāt jau var vaglo to hipotekāro kredītu bet dzīve var visādi notikt kļūt par invalīdu auto avārijā vai vēl kāda problēma notikt kurš tad maksās to kredītu...Paspēlē šahu kādreiz kur jādomā gājieni uzpriekšu un var notikt neparedzēta situācija...Tāpat kā tavā paņemtajā kredītā var būt negaidīts šahs un mats...Ko tālāk darīsi sēdēsi zem tilta?

M MairisR 31.12.2017

es negribu dzivot bolderaja vai ilguciema,kur neparak labs cilveku kontentals.Gribu lai sieva ar berniem varetu vakaros drosi staigat ara

M MairisR 31.12.2017

Valgo,ka nu nerekini 1000 eur ir pamaz.Ar tadu algu varetu pietikt kadam 50 gadigam virietim,kurs jau izaudzinajis bernus,un dzivo,tagad tikai prieks sevis...

V vaglo 31.12.2017

a varbūt jāsāk no otra gala ? sākumā jāiekārtojas dzīvē un tad jātaisa bērni ?
50 gadīgam vīrietim jāpelna ap 5000 EUR / menesī, jo pa 50 gadiem ir jāiemācās jau strādāt ar galvu.
Var roku darbu neko tādu nevar maksāt.
Pabraukā pa Eiropu, nevis cauri braucot, bet ā pa nopietno. Padzīvo kādu nedēļu Berlīnē, Romā, Parīzē un citās pilsētās. Paskaties kas tur strādā melnos darbus. Kas strādā veikalos, utt. Un pie viena paskaties kādas tur ir cenas. Neskaties tikai uz pārtiku un šmotkām. Paskaties cik Vācijā maksā Kasko, Octa un ceļa nodoklis uz tavu Volvo - es tev varu pateikt - 2000 EUR / gadā. A tu paskaties cik Vācijā maksā savirzi uztaisīt - 100 EUR. Cik maksā nomainīt frikcionus automātiskajai kārbai - 2000 EUR, cik maksā bremžu diskus nomainīt - 500 EUR. Tu esi gatavs Latvijā samaksāt 500 EUR par bremžu disku nomaiņu ? Ja jā, tad lieliski, servisā kur tu to izdarīsi varēs sākt maksāt meistaram 2000 EUR / mēnesī bez problēmām. Bet kamēr tu par disku nomaiņu maksāsi 250 EUR, tikmēr arī servismens saņems 1000 EUR / mēnesī, un viss, punkts.

M MairisR 31.12.2017

nu es uzskatu,ka esmu iekartojis savu dzivi. man ir auto,man ir dzivoklis savs ir iekrajumi ari. nu nebijam mes reikinajusies uz 2 berniem,nu neiesi tacu taisit abortu, kad uzini,ka tev gaidami dvinisi. Vienkarsi gribas kko vairak,ne tikai dzivot no alglas lidz algai.

Работяга 31.12.2017

Maris viss ir labi un bus tikai labak.. vaselibu labu garastavokli. Laimigu jauno gadu!

M MairisR 01.01.2018

Laimigu Jauno gadu )

G Gunars1987 31.12.2017

Vaglo ņem pensionārus darbā viņiem 1000.eiro būs super alga gan jau vēl kādam būs psrs diploms kabatā un super.Lūk es atrisināju tavu problēmu.

viņi ir pārāk lēni

M MairisR 31.12.2017

Celtniecibas tagad iet uz augsu... tagad paligstradnieks 1000 var nopelnit,bet atrast meistaru pa tadu naudu bus gruti

Работяга 31.12.2017

Korekti!

V vaglo 01.01.2018

nu tad jau tev nebūs jābrauc uz Zviedriju ja tepat viss iet uz augšu. Varēsi tepat Imantā pa 65 paņemt dzīvokli un laimīgi dzīvot.

V vaglo 01.01.2018

Работяга, tu esi tatārs, tev šajā valstī neviens nav devis vārdu.
Krievi, Ukraiņi Lietuvieši ir cits stāsts, bet tu tāds neesi, tu esi Tatāru parazīts

G Gunars1987 01.01.2018

Es jau viņam 2.stundas mēģinu iesaidrot ka pa 1000.eiro meistari neies...

Работяга 01.01.2018

Так там не стройка там какойто блохастый сарай с барыжкой.

V vaglo 01.01.2018

tik naudas tu esi atvedis uz Latviju no citām valstīm ?

M Mark74 01.01.2018

Nau taisniba jums par budzetu gimenei ar 2 berniem.
500 uz produktiem ok.
150 komunalie
50 telefoni
50 internets ar tv
200 abiem bernam skolas izdevumi(pusdienas un vel...
100 abiem berniem kabatnauda
200 transports, ja nau masinas
400 apgerbs videji menesi
200 veseliba videji menesi
300 krajums uz atvalinajumu
200 iziet pilseta vismaz 2 reizes menesi
200 neparedzetie izdevumi
300 ipoteka (tas ir normali ja ir ipoteka)
Tas vis pa minimumu
Sanak apmeram 2500-3000eur vajag normalaj dzivej Latvija gimenei ar diviem berniem! Jo vajag dzivot nevis iztikt un gaidit solijumus no augsas. Un ar labu izglitibu par 1000eur uz rokam neviens nestradas.

I ImantasCehs 21.01.2021

400 apgerbs videji menesi - šis ir fantastiski :D