www.sudzibas.lv Latvijas darba ņēmēji Neciena darba devējus

Latvijas darba ņēmēji - Neciena darba devējus

Latvijas darba ņēmēji jau saknē domā ka viņiem kāds ir ko parādā, bet tā nav ! ! !

Jau 3 mēnešus man stāv sludinājums ka vajadzīgs galdnieks.
Sludinājumā ir rakstīts ka vajadzīgs būvgaldnieks ar atbilstošu izglītību un pieredzi šajā darbā vismaz 3 gadi.
Piedāvāju algu 1000 EUR uz rokas pēc nodokļu nomaksas.
Darbs no 9 - 18, piecas dienas nedēļā.

Ir daudz telefona zvanu no cilvēkiem kam nav izglītības un pieredzes šajā darbā, es viņiem saku ka man viņi nav vajadzīgi. Bet viņi kā tādi glūņas uzbāžas, saka ka grib iemācīties, kad ātri mācās, utt.

Vienīgais ko es tādiem varu piedāvāt ir mācekļa vieta par minimālo algu. Pielikt pie kāda no maniem galdniekiem un lai kādu pusgadu viņus apmāca.

Pēc šāda mana piedāvājuma seko aizrādījumi manā adresē, ka ko es te iedomājos, ka par minimālo algu viņi netaisās man naudu taisīt, ka es esmu kretīns kurš tikai grib paverdzināt cilvēkus.

Mīļie darba ņēmēji. Lūdzu, iegūstiet izglītību un tad ejiet strādāt pēc savas profesijas. Ja Jums būs izglītība, zināšanas un prakse tad pat Latvijā varēsiet nopelnīt 1000 EUR.
Es pats sāku strādāt 14 gadu vecumā. Palīdzēju galdniekam restaurēt mēbeles, apguvu profesiju un tagad pie manis strādā 12 cilvēki un gribam vel paplašināties.

Šajā pasaulē neviens Jums neko nav parādā. Ja gribiet saņemt normālu algu, tad par to algu būs arī kaut kas jārada!

Va

Ni Nikolaas 31.12.2017

Labāk lai labi stāv nekā slikti karājas!

Va vaglo 31.12.2017

Nekādas citas dumības izdomat nevarēji ?

Den91 31.12.2017

Так сделали бы 400 евро там на испытательный срок 3 месяца, зачем эти крайности минималка пол года, человеку же надо где то жить и что то есть...

Работяга 01.01.2018

Так если 400 разделить на 3 месяца еще меньше получаеться, вы так пишете как будто вы ссаная барыжка :(

Va vaglo 31.12.2017

Bet neviens jau nesauc cilvēkus kuriem nav pieredzes. Cilvēki paši prasa lai viņiem dod darbu, bet darīt viņiem šo darbu viņi neprot.
Tu tu te murgo par 3 mēnešiem ? Ka var iemācīties galdnieka arodu pa 3 mēneši ?

Pēcāk Jūs brīnaties ka Maximas sabrūk ! Kā var nesabrukt ja visapkārt strādā vieni amatieri, kuri 3 mēnešu pastrādā par galdnieku, 3 mēneši par santehniķi, 2 mēneši par bruģētāju ?!?!

Paldies nevajag man tādu, man vajag galdniekus, par to esmu gatavs maksāt algu. Ja nav galdnieks, maksāšu minimālo algu kamēr nepierādīs ka ir iemācījies šo darbu. Neesmu nevienam neko parādā, nav jādāvina amatieriem sava nauda.

Gu Gunars1987 31.12.2017

Jūs vēlaties pa 1000.eiro sazin ko.Cilvēkam ar izglītību diemžēl tā ir maza alga varu jums atklāti pateikt tapēc nebrīnīties ka zvana cilvēki bez izglītības...Varbūt meklējat sākumā vainu sevī kāpēc tā ir kā ir un pēc tam jau var vainot darba ņēmējus ka nav tā kā jūs vēlaties...

Va vaglo 31.12.2017

Ko tu vari, Pasaki man cik daudzās vietās maksā 1000 EUR uz rokas ? 11 mēnešus jāstrādā, 12 mēnešu saņem algu
Jūs visi pa 400 EUR pelnāt un staigājat katru otro mēnesi uz citu darbu laimi meklēt

Работяга 31.12.2017

Lai maxatu 1000 eriki oficiala jums jasamaxa 800 eriki nodokli par darbinieku.. ja jus meklejat masivkoku sarkano koku specialistu jus to ar 1000 erikiem nesaturesiet.. bet ja jus zagejat no limeta fieniera delus tad jums nav vajadzigi specialisti.. ja jus cienat darbiniekus tad jums jamaxa algu katru menesi neskatoties uz jusu pelniem un apgrozijumiem..

Va vaglo 31.12.2017

1000 EUR uz rokas, pēc nodokļu nomaksas ! ! !
Taisam trepes

Работяга 31.12.2017

Jums jasamsxa nodokli no tiem.. lai sanemtu algu 400 eriki jasamaxa nodokli 350 eriki

Сминусуйте социальный налог с предприятия если работнику до 25 года и с 55 и старше лет: Европейский союз для этих целей для Латвии выделяет по 400 млн евро в год. Так что социальный налог в 10,5% платит только работник. (С фирмы СГД вычитает и сразу возвращает).

Работяга 31.12.2017

Jusu ciena atkariba darba tirgu no jusu pasa ja jus esat mesls tad maxajiet pat 2 000 jus vienalga uzskatid oar meslu... es nesaprotu 2st lidz jauna gada un pacelt tadas temas.. jums jaatpusas un jaizmet visas nesaprotams no galvas..

А что ты хотел от латыша? Его же анальная боль извечна...

Va vaglo 31.12.2017

Es nesaprotu ko tu raksti, iemācies rakstīt

Работяга 31.12.2017

Es gribu jums pateikt ka jusu uznemums un jus, esat jusu teva izkritis poda..

===
А лучше купите билет на автобус до Берлина за 50 евро и эти 1000 евро чистыми на руки вы будете иметь за минимум 2 недели. НЕФИГ ИСКАТЬ ХОРОШО ОПЛАЧИВАЕМУЮ РАБОТУ В ЛАТВИИ - ЭТО БЕСПЕРСПЕКТИВНО!

Работяга 31.12.2017

Pilnigi piekritu, neiet bizness-irija vienmer var mazgat podus iriesu kungam!

Va vaglo 31.12.2017

Tev ir visas iespējas braukt atpakaļ uz Tatarstānu

Работяга 31.12.2017

Es jums varu paskaidrot, 90 latvijas iedzuvotaju tas ir pensioneri un mates ar berniem.. teikt viriesiem braukt uz tatarstanu tas ir katastrofa musu sievietem latvija.. jums divreiz japadoma lai atvert muti ar savu meslu ieksa..

Милочка! Запомни: Татарстан, как и вся Россия, давно закрыты для жителей Латвии! Об этом постарался предатель русского народа - первый Президент России, ставленник Госдепа и ЦРУ США Ельцин!

Andris Sa 02.01.2018

в рашке хуже чем у нас, говорю не о москве, а о регионах...

Камаз Отходов: ты забыл написать цены на съем жилья в том же Берлине :))

Gu Gunars1987 31.12.2017

vaglo priecīgus jums svētkus un kad sanāk brīdis pārdomām tad apsēdieties un padomājiet kāpēc tā notiek jūsu biznesā...Ja esat gudrs uzņēmējs atbildi atradīsi nevajdzēs žēloties par darba ņēmējiem...

Работяга 31.12.2017

Jums ar priecigus ziemassvetkus, paldies jums par to ka jus milat latviesu iedzivotajus..

Va vaglo 31.12.2017

Pastāsti man, lai zinu. Varbūt uzņēmējiem Latvijā nav jēgas neko darīt. Kalpu tauta grib ārzemēs kalpot

Ni Nikolaas 31.12.2017

Risinājums ir pamest valsti, that work for me. Tapēc man prieks, ka kādam trīs mēnešus stāv, man stāv krietni ilgāk :P

tu esi ubļudaks vnk

Gu Gunars1987 31.12.2017

vaglo skaties kā ir ar 1000.eiro smuks dzīvoklis īre 500.eiro mēnesi.Centraltirgū apģērbu nepirksi un roltonus arī nē(vismaz cilvēks ar izglītību tā nedarītu )tālak savu draudzeni arī kautkur gribas aizvest +vēl pārējie izdevumi mašīna...Tu domā cilvēks ir mācījies lai tādu algu saņemtu...Ja nespēj maksāt adekvātu algu cilvēkam ar izglītību tad varbūt tiešām vērt ciet to savu biznesu un pašam iet par 1000.eiro strādāt...

Va vaglo 31.12.2017

Tu esi pilnīgs deģenerāts.
Par galdnieku mācās pēc 9. klases arodskolā vai tehnikumā.
Dzīvokli Rīgas mikrorajonā var paņemt kredītā jau pa 150 EUR . mēnesī

Tas ka tādi puišeļi kātu grib lekt augstāk par savu pakaļu un dzīvot īrētā dzīvoklī pa 500 eur, kur ir tukšas sienas jo visa pārējā nauda jāmaksā par līzingā pirktu sistu, vecu 2005 gada BMW ir tīri tavas problēmas.

Pie manis patreiz strādā galdnieki kuri saņem no 800 - 1200 EUR, atkarībā no savām darba spējām. Visiem viņiem ir kur dzīvot, ir ko ēst, ir savi hobiji ( laivas, moči, mašīnas, sports ) ir sievas un bērni

Так можно сделать (как это практикуют некоторые "бизнесмены" Латвии еврейского происхождения) много проще: пообещать платить работнику 2000 евро в месяц, выплатить первый месяц зарплату (в конверте), минималку на карточку, а потом "динамить" месяца 3-4, выдавая по 200 евро в месяц... А через 4 месяца работник даже рад будет что уволился, счастлив...

Работяга 01.01.2018

Сейчас как хоти так и хоти.. можно продинамить а можно морду набить чтобы не приходил..

Сандис Голдминис каждый год джип меняет на новый. А всё просто: этот владелец таких фирм как SIA Akorpions apsardze, SIA Berkuts просто не платит своим работникам зарплату. При этом, занимаясь почти весь рабочий день стрелялками в интернете, установил себе жалование в несколько тысяч евро в месяц!

Мой брат, работая в Берлине по ремонту в квартирах имеет минимум 100 евро в день чистыми!

Andris Sa 02.01.2018

100 в день отлично, но кто ему потом будет платить пенсию и сколько платит за жилье :)

За жилбё они платят в 2 раза больше чем в Риге(не 350 евро, а 700. Причём они уже купили квартиру!), а цены а продукты там в 2 раза ниже чем в Латвии, причём качество несравнимо лучше! И это при заплате в 5 раз выше. Выходит реально там доходы в 10 раз выше чем в Латвии.