www.sudzibas.lv Latvijas darba ņēmēji Neciena darba devējus

Latvijas darba ņēmēji - Neciena darba devējus

Latvijas darba ņēmēji jau saknē domā ka viņiem kāds ir ko parādā, bet tā nav ! ! !

Jau 3 mēnešus man stāv sludinājums ka vajadzīgs galdnieks.
Sludinājumā ir rakstīts ka vajadzīgs būvgaldnieks ar atbilstošu izglītību un pieredzi šajā darbā vismaz 3 gadi.
Piedāvāju algu 1000 EUR uz rokas pēc nodokļu nomaksas.
Darbs no 9 - 18, piecas dienas nedēļā.

Ir daudz telefona zvanu no cilvēkiem kam nav izglītības un pieredzes šajā darbā, es viņiem saku ka man viņi nav vajadzīgi. Bet viņi kā tādi glūņas uzbāžas, saka ka grib iemācīties, kad ātri mācās, utt.

Vienīgais ko es tādiem varu piedāvāt ir mācekļa vieta par minimālo algu. Pielikt pie kāda no maniem galdniekiem un lai kādu pusgadu viņus apmāca.

Pēc šāda mana piedāvājuma seko aizrādījumi manā adresē, ka ko es te iedomājos, ka par minimālo algu viņi netaisās man naudu taisīt, ka es esmu kretīns kurš tikai grib paverdzināt cilvēkus.

Mīļie darba ņēmēji. Lūdzu, iegūstiet izglītību un tad ejiet strādāt pēc savas profesijas. Ja Jums būs izglītība, zināšanas un prakse tad pat Latvijā varēsiet nopelnīt 1000 EUR.
Es pats sāku strādāt 14 gadu vecumā. Palīdzēju galdniekam restaurēt mēbeles, apguvu profesiju un tagad pie manis strādā 12 cilvēki un gribam vel paplašināties.

Šajā pasaulē neviens Jums neko nav parādā. Ja gribiet saņemt normālu algu, tad par to algu būs arī kaut kas jārada!

V

N Nikolaas 31.12.2017

Labāk lai labi stāv nekā slikti karājas!

V vaglo 31.12.2017

Nekādas citas dumības izdomat nevarēji ?

Den91 31.12.2017

Так сделали бы 400 евро там на испытательный срок 3 месяца, зачем эти крайности минималка пол года, человеку же надо где то жить и что то есть...

Работяга 01.01.2018

Так если 400 разделить на 3 месяца еще меньше получаеться, вы так пишете как будто вы ссаная барыжка :(

V vaglo 31.12.2017

Bet neviens jau nesauc cilvēkus kuriem nav pieredzes. Cilvēki paši prasa lai viņiem dod darbu, bet darīt viņiem šo darbu viņi neprot.
Tu tu te murgo par 3 mēnešiem ? Ka var iemācīties galdnieka arodu pa 3 mēneši ?

Pēcāk Jūs brīnaties ka Maximas sabrūk ! Kā var nesabrukt ja visapkārt strādā vieni amatieri, kuri 3 mēnešu pastrādā par galdnieku, 3 mēneši par santehniķi, 2 mēneši par bruģētāju ?!?!

Paldies nevajag man tādu, man vajag galdniekus, par to esmu gatavs maksāt algu. Ja nav galdnieks, maksāšu minimālo algu kamēr nepierādīs ka ir iemācījies šo darbu. Neesmu nevienam neko parādā, nav jādāvina amatieriem sava nauda.

G Gunars1987 31.12.2017

Jūs vēlaties pa 1000.eiro sazin ko.Cilvēkam ar izglītību diemžēl tā ir maza alga varu jums atklāti pateikt tapēc nebrīnīties ka zvana cilvēki bez izglītības...Varbūt meklējat sākumā vainu sevī kāpēc tā ir kā ir un pēc tam jau var vainot darba ņēmējus ka nav tā kā jūs vēlaties...

V vaglo 31.12.2017

Ko tu vari, Pasaki man cik daudzās vietās maksā 1000 EUR uz rokas ? 11 mēnešus jāstrādā, 12 mēnešu saņem algu
Jūs visi pa 400 EUR pelnāt un staigājat katru otro mēnesi uz citu darbu laimi meklēt

Работяга 31.12.2017

Lai maxatu 1000 eriki oficiala jums jasamaxa 800 eriki nodokli par darbinieku.. ja jus meklejat masivkoku sarkano koku specialistu jus to ar 1000 erikiem nesaturesiet.. bet ja jus zagejat no limeta fieniera delus tad jums nav vajadzigi specialisti.. ja jus cienat darbiniekus tad jums jamaxa algu katru menesi neskatoties uz jusu pelniem un apgrozijumiem..

V vaglo 31.12.2017

1000 EUR uz rokas, pēc nodokļu nomaksas ! ! !
Taisam trepes

Работяга 31.12.2017

Jums jasamsxa nodokli no tiem.. lai sanemtu algu 400 eriki jasamaxa nodokli 350 eriki

Работяга 31.12.2017

Jusu ciena atkariba darba tirgu no jusu pasa ja jus esat mesls tad maxajiet pat 2 000 jus vienalga uzskatid oar meslu... es nesaprotu 2st lidz jauna gada un pacelt tadas temas.. jums jaatpusas un jaizmet visas nesaprotams no galvas..

V vaglo 31.12.2017

Es nesaprotu ko tu raksti, iemācies rakstīt

Работяга 31.12.2017

Es gribu jums pateikt ka jusu uznemums un jus, esat jusu teva izkritis poda..

G Gunars1987 31.12.2017

vaglo priecīgus jums svētkus un kad sanāk brīdis pārdomām tad apsēdieties un padomājiet kāpēc tā notiek jūsu biznesā...Ja esat gudrs uzņēmējs atbildi atradīsi nevajdzēs žēloties par darba ņēmējiem...

Работяга 31.12.2017

Jums ar priecigus ziemassvetkus, paldies jums par to ka jus milat latviesu iedzivotajus..

V vaglo 31.12.2017

Pastāsti man, lai zinu. Varbūt uzņēmējiem Latvijā nav jēgas neko darīt. Kalpu tauta grib ārzemēs kalpot

N Nikolaas 31.12.2017

Risinājums ir pamest valsti, that work for me. Tapēc man prieks, ka kādam trīs mēnešus stāv, man stāv krietni ilgāk :P

tu esi ubļudaks vnk

G Gunars1987 31.12.2017

vaglo skaties kā ir ar 1000.eiro smuks dzīvoklis īre 500.eiro mēnesi.Centraltirgū apģērbu nepirksi un roltonus arī nē(vismaz cilvēks ar izglītību tā nedarītu )tālak savu draudzeni arī kautkur gribas aizvest +vēl pārējie izdevumi mašīna...Tu domā cilvēks ir mācījies lai tādu algu saņemtu...Ja nespēj maksāt adekvātu algu cilvēkam ar izglītību tad varbūt tiešām vērt ciet to savu biznesu un pašam iet par 1000.eiro strādāt...

V vaglo 31.12.2017

Tu esi pilnīgs deģenerāts.
Par galdnieku mācās pēc 9. klases arodskolā vai tehnikumā.
Dzīvokli Rīgas mikrorajonā var paņemt kredītā jau pa 150 EUR . mēnesī

Tas ka tādi puišeļi kātu grib lekt augstāk par savu pakaļu un dzīvot īrētā dzīvoklī pa 500 eur, kur ir tukšas sienas jo visa pārējā nauda jāmaksā par līzingā pirktu sistu, vecu 2005 gada BMW ir tīri tavas problēmas.

Pie manis patreiz strādā galdnieki kuri saņem no 800 - 1200 EUR, atkarībā no savām darba spējām. Visiem viņiem ir kur dzīvot, ir ko ēst, ir savi hobiji ( laivas, moči, mašīnas, sports ) ir sievas un bērni