SIA Bravo LB veikals - Krapsana

Sveiki,es kādreiz strādāju balzama un man te jauka diena vnk nenoka uzteica darba pat nepaskaidrojot kpc kas ir noticis. Bet vēlāk pateica kad esmu par jaunu lai strādātu. Tad nu lūk viņi man darbu uzteica divas nedēļas atpakaļ algu es saņemu tikai pēc tam divām nedēļām un vel kādu algu loti smieklīgu 110eiro kas tā par algu tur pat nav ierēķināta atvaļinājums kurs man tā ari nebija jo es tikai 3menesu strādāju gandrīz trīs mēnešu. Un viņi loti krāpjas kur paliek tā nauda parēja kas ir jāsaņem kad aiziet prom. Un viņi vel man iedeva neatmaksātu atvilinājumu. Kaut es pat neprasīju vieniem . Un šitajā mēnesi es nostrādāju 138stundas un tik maz saņemu. Tas nav godīgi pret cilvēkiem pasi brauka ar krutām mašīnām a par cilvēkiem kas strāda veikala viņiem vienalga tikai ir ienākumi bet par citiem nedomā. Es kad gāju man solīja 400eiro algu betves tādu naudu neesmu redzējusi. Pirmo mēnesi saņemu 315eiro un nākamo vel mazāk. Tas nav godīgi pret mums ja kādam ir tāpat tad rakstāt darīsim kaut ko lietas laba nesēdēsim mala.

Z