Latvijas Balzams Veikals - Slikts serviss

Man riebjas pārdevēju attieksme, neadekvātā piesiešanās par dokumentiem. Eju veikalā katru dienu, strādā tur tikai 2 sievietes. Pazist mani pec sejas jau, ja nē, tad viņām ir Alcheimera slimība. Katru dienu man prasa dokumentus, neatkarīgi vai esmu nesis pasi iepriekšējā dienā. Tiesības protams neder. Beigās vajag pakasīties un tomēr pārdod, jo saprot ka 18 gadu jau vairs sen nav. Pilnigi riebjas!!

J

C Chelsey 18.09.2016

Es arī eju uz piemājas veikalu katru dienu un viena un tā pati pārdevēja man prasa dokumentus katru reizi, kaut arī viņa sen jau mani zin. Viņai tas ir jādara neatkarīgi no tā, zin Tevi vai nē, nav tur ko kasīties. Jo, ja kāds piefiksēs, ka viņa tev nepaprasa dokumentus, nevienu neinteresēs, zin viņa tevi vai nē. Tu kaut vai pie savas māsas vai brāļa vari uz veikalu iet, pie cilvēka, kas toč zin, cik Tev gadi, bet viņam tāpat ir jāprasa uzrādīt Tev dokumentus. Tāda likumdošana.

J Janis Polis 18.09.2016

Kur ir rakstīts, ka obligāti pēc likuma ir jāprasa dokumenti neatkarīgi no vecuma pērkot tabakas izstrādājumus? Man neprasa tos katru dienu, no sākuma prasīja un vairāk neprasa, jo mani zin un parasti pilnigi nekur neprasa. Ja ir likums prasit, tad es varetu pastaigat pa Rigu ar slepto kameru un pirkt cigaretes visās vietās pēc kārtas. 99% veikalos neprasa dokumentus, jo man sen jau nav 18 gadu.

C Chelsey 18.09.2016

Nezinu, man arī jau sen vairs nav 18 gadu, bet es vienmēr kau automātiski velku ārā pasi, pērkot alko vai cigaretes, lai nevilcinātu laiku sev un pārdevējam. Ja ir aizdomas, ka Tev var nebūt 18, Tev nepārdos un viss. Pie tam vēl nesen ziņās pat bija raksts, ka augustā un septembrī tiks īpaši liela uzmanība šim pievērsta, sakarā ar skolas sākšanos :D vienkārši nepiesienies cilvēkiem, kas godprātīgi dara to, ko no viņiem prasa.

Latviešu žūpas...

Latviešu tautas 19.09.2016

Дожили: мало того что вы, паразиты получаете после этого 1 группу инвалидности от эпилепсии из-за алкоголизма, так вы ещё и жаловаться смеете!

Латышская алкашня...

Что жаба душит? Все деньги уходят на лекарства?

Latviešu tautas 19.09.2016

Что жаба душит? Все деньги уходят на лекарства?
---
Ну так ваши, кто эпилепсию получил и дальше покупают крутку на точках...

Iesniedz šo sūdzību valdībai, jo ne jau pārdevējas regulē alkohola un tabakas izstrādājumu aprites likumdošanu. Ja tu, tirliņ, domā, ka pārdevējām sagādā baudu tev katru katru reizi prasīt dokumentus, varbūt ir vērts atteikties no smēķēšanas, lai vēl vairāk nesačakarētu atlikušās smadzenes?

Latviešu tautas 19.09.2016

Правильно: пишите сразу Президенту Латвии Валенку!

Latviešu tautas 02.10.2016

romaxsoft! Можно жаловаться и тебе, ЛЮБИТЕЛЬ АНАЛЬНОГО СЕКСА С МАЛЬЧИКАМИ!