Latvijas Balzams veikali - atalgojums/vadība

Neiesaku nevienam cilvēkam parakstīt līgumu ar SIA Bravo (Latvijas Balzāma) veikaliem! Pirmkārt, stundas, kuras tur ir jānostrādā (kā Šķūņu ielas gadījumā - 14h dienā, 3 dienas pēc kārtas, 2 dienas brīvas, 2 dienas pēc kārtas, 3 dienas brīvas) galīgi nav atmaksājušās algas ziņā. Firma sola, ka uz rokas obligāti tiks samaksāts Ls 220 + vēl piemaksas par to, kā sveicini klientus, kā piedāvā papildus produkciju, par to, cik veikalā liels apgrozījums katru mēnesi utt. Nu man pateica, ka mēnesī var nopelnīt pat līdz Ls300 vai vairāk, bet tie Ls 220 pēc nodokļu nomaksas būs noteikti. Sākums visam bija tas, ka nostrādāt 14h dienā 3 dienas pēc kārtas ir ļoti, ĻOTI grūti, naktis ir negulētas, noskaņojuma vispār nav. Vadība visu laiku kliedz virsū, apsēsties dienas laikā tu nedrīksti, paēst tu nedrīksti, nemaz nerunājot par tualetes apmeklējumu (reāli sanāk bojāt savu veselību). Algu par vienu nostrādātu mēnesi es saņēmu Ls 130 (!) to Ls 220 vietā. Par piemaksām nekas netika minēts algas lapiņā + vēl man noņēma nost Ls 56 par kaut kādu mistisku iztrūkumu inventūrā. Jāpiebilst, ka inventūras iztrūkums tiek dalīts uz 4 cilvēkiem, kas ir atbildīgi par veikalu, tātad, ja man bija no savas algas jāatdod 56 lati, tad iztrūkums sastādīja vairāk kā 200 latus. Man nenāk ne prātā, kas bija jānozog, lai iztrūkums būtu tik liels!!! Un vadība pati brauc ar S klases mersedesiem, un pelna vairākus tūkstošus latus mēnesī.

Izvērtē, vai vēlies strādāt par vergu tajā ellē...

Z

A Alberts 14.06.2012

oPA. ES AR GRIBEJU RAKSTIT. Saņēmot algu tikai uzzinaju ka samazinaja, nomaksaju komunalos un raudaju, Nav KO ĒST..Tā jau plānoju katru santimu.

D Dace Datta 17.06.2012

Dzirdēju pirms gada, ka tur aiz muguras veic inventūru un vēlāk pasaka darbiniekam, cik simtus tas parādā, bet veikals nav pašapkalpošanās!

K Kellyio 24.06.2012

Jā, paziņa dažas nedēļas atpakaļ teica, ka nu tā velk nost no algas un tik maz maksā! Zinot, ka nav nekāda kaprīza meitene, bet sieviete čakla, tad var teikt droši, ka tur maksā maz un atvelk no algas visādus dīvainus inventerizācijas iztrūkumus vai vienkārši izdomātus pārkāpumus.

I ido 11.07.2012

Jā, jo tālāk, jo trakāk! Firmas administrācija neko jaunu nau izdomājusi kā tikai mānīt savus darbiniekus.Brīnos, kas nāk strādāt uz šo miskasti? Veikalu vad.vadītāja(padla) neko nedara lai aizstāvētu savus darbiniekus. Viņa sēž internetā un labprāt lasa visus šos netīrumus. Labāk būtu padomājusi kā noturēt vecos, kārtīgos, godīgos darbiniekus. Sanāk, ka firmai vajadzīgi, tikai atlaižu āži nevis labi strādnieki. Pieņem darbā vecos zagļus, kuri firmu apzaga jau agrāk. Pārdevējas esat možas, skataties uzmanīgi, kas darās jums blakus.

; ;DDDDDDD 20.07.2012

Gandrīz visiem, ka sēž tanī ofisā ir pohuj!!! Maz tādu, kurām var piezvanīt uz pajautat neskaidros jautājumus

G gatito 17.09.2012

Jā!man bija tieši tas pats kad strādāju LB veikalā Jomas ielā!un mums vel bija pretīgā priekšniece!tas bija tiešām murgs!un ar algu bija tas pats!sasolija vairāk par 300 lvl mēnesī bet beigās nesaņēmu pat 120!!!KRĀPNIEKI!!!viens liels FUJ visai Latvijas Balzama priekšniecībai!!!turieties tālāk tie kas meklē darbu!citādāk sabojāsiet ne tikai nervus bet arī veselību!!un paliksiet bez algas!!!

zakiskakis! Laikam esat gados jauna, ka normālu algu negrib maksāt. Šajā firmā uzskata, ka jauniem cilvēkiem nevajag ne naudu ne atvaļinajumu, nav arī tiesību slimot un palikt stāvoklī. NECien.vad. Vai Jums būtu jaujautā pirms likšanās gultā ar vīru?!?

A aina 29.03.2013

Drausmīgi. Par viņiem vispār visi sūdzas!!! Acīmredzot taisnība, jo skatoties pēc sludinājumies, tur nepārtraukti vajadzīgi darbinieki!