latvijas balzams firmas veikals - krāpšana

02.08.2012. Brīvības iela 192,Rīgā Latvijas Balzams veikalā pirku saldejumu par 0.19 LVL.
Iedevu pardevejai 1 LVL,bet viņa man izdeva tikai 0.31 LVL.
Kad aizrādīju,ka nepareizi izdota nauda,pārdevēja teica,ka ļoti sen strādājot ar naudu un atšķirot 50 santīmus no 1 lata.
Diemžēl es arī ikdienā strādāju ar naudu un ļoti labi pārzinu sava maka saturu.
Pirms norēķinājos par saldējumu man makā bija 1LVL vienā gabalā un 17 santīmi.
Tā kā saldējums maksāja vairāk par 17 santīmiem,man nācās norēķināties ar 1 lata monētu.
Pārdevēja gan pārskaitīja kasi aizslēpusies aiz reklāmas plakāta, un ik pa brīdim apskatoties kases kontroles atskaitē ,cik naudas jabūt kasē.
Tā kā man nebija iespējas sekot līdz naudas skaitīšanas procesam un es esmu par 200% pārliecināta ,ka norēķinājos ar lielu 1 LVL monētu nevis ar mazu 50 santīmu monētu,kases pārskaitīsanu neuzskatu par pierādījumu tam,ka mani neapkrāpa.Un ņemot vērā to,ka kasē bija iztrūkums (vairāk par 5LVL),tad nebrīnos,ka šai pardevējai ir liela vēlme apkrāpt pircējus,lai šo iztrūkumu kompensētu.
Turklāt izskatījās, ka pārdevējai šāda kases pārskaitīšana pircēja klatbūtnē ir ierasta prakse.
Uzmanieties norēķinoties ar skaidru naudu LATVIJAS BALZAMA firmas veikalos!
ps.kādi darbinieki,tāda firma?

L lidocka 05.01.2013

Oj, tu veel Ulbrokā nebiji.Krapj katru, kaut par 0.05, bet katu.