Latvijas Balzams - darbs

Gribēju padalīties ar savu pieredzi saistībā ar Latvijas Balzāmu! Pieteicos darbā, sauca uz pārrunām, kuras acīmredzot izturēju un tad devos uz pārrunām pie pašas veikala vadītājas, bija jauki, atzīmēju kuras dienas nevaru strādāt, jo mācos, sarunājām, ka sākšu apmācību, lai pēc kāda laika varu jau strādāt! Dienu nostrādāju, nākamajā devos uz skolu, un gaidīju zvanu no darba, jo apsolīja pazvanīt, lai sarunātu nākamo reizi, kad doties, viss bija kārtībā un mans darbs apmierināja arī darbinieku ar, ko strādāju! Bet tad paiet diena, nezvana, nākamajā rīta zvanu es...neceļ un tad atnāk sms ar tekstu- Atvainojiet mēs paņēmām jau citu darbinieku! Paskaidrojiet, kā vienas dienas laikā var paņemt citu darbinieku, ja man tika teikts, ka esmu pirmā, kas sākusi apmācību, ja nu vienīgi darbu nedabūja kāds paziņa!
Bet lielākā vilšanās tomēr bija SMS! Kā darba devējs var nosūtīt atteikuma SMS!

G

A AK79 08.09.2013

Darba deveejs var atljauties ari daudz ko citu, tajaa skaitaa ignoreet un nemaksaat noliigto atalgojumu.