Latvijas Balzams - Cenas

Kā tas var būt, ka Latvijas Balzama veikalos Rīgas Melnais Balzams ir dārgāks nekā parastos veikalos, tur tak savai tirgotajai produkcijai jābūt lētākai, bet šodien pārliecinājos kārtējo reizi, ka viss ir dārgāks, it sevišķi Rīgas Melnais Balzams...Kāpēc tā???

O

Ausainītis 13.02.2013

Tas nav balzams, bet gan kaut kādi mīzali! Īstais balzams palika padomjlaikos tāpat kā degvīns.

Z zak'is 14.02.2013

tas tiesa, to pašu var nopirk MAXIMĀ, RIMI daudz lētāk

donna b 14.02.2013

tur ir dargāk, jo māzāk pīrcēju un māzāk arī apgrozījums. Bet lielveikalu ķēdes iegādājas vairāk, un var arī dabūt zemāku iepirkumu cenu. Tas pats ir Staburadzes *firmas* veikalos un arī Laimas: viss ir dārgāks par to, kas ir Rimi vai Maxima. Ja tikai nav kaut kāda akcija spēkā.

O OLY 14.02.2013

TUR NE TIKAI CENAS SŪDIGAS, BET ARĪ ATTIEKSME PRET DARBINIEKIEM. DĒRDZĪGS KANTORIS!

I ido 14.03.2013

Tur jau atkal jauna slota. Domā, ja ieliks kārtējo idiņu, apgrieziens palielināsies. Pārdevēji atkal ir nolikti uz ceļiem. Brīnos kā līdz šim attiecīgās iestādes par šo firmu vēl nau ieintresējušās. Būs jāpasaka priekšā.