www.sudzibas.lv Latvijas Audžuģimeņu asociācija Diskriminacija, piesavinašana

Latvijas Audžuģimeņu asociācija - Diskriminacija, piesavinašana

Ilze Golvere ir Latvijas Audžuģimeņu asociācijas prezidente..viņa "it ka" palīdz ģimenem kuri paņemuši bērnu aizbildnieciba un paņemuši no bērnunamā, bet tas nav tā. Viņas palīdzība ir ēdiens kuram jau sēn beidzies glābšanas termiņš (viņa drošvien grīb lai mūsu bērni nomirstu). Ka arī pastāv diskriminācija, jo partiku un naudas, kuras ir paredzetas visiem biedriem maksā tikai tiem kuri runā latviski, bet citiem cilvēkiem kuri runa krieviski BET PANEMUŠI BĒRNU NO BĒRNU NAMA un audzuna LATVIJAS bernus...viņai vienalga. Kauns jums Ilze liels KAUNS.

I

K Kristina 24.12.2010

Так и есть! Илзе позиционирует себя, как помощница семьям воспитывающим детей из чужой семьи, опекунам. Помогают продуктами, но продукты на столько давно просроченны, что дети могут отравиться этими продуктами. Так же иностранные спонсоры дают деньги для этих семей, но Илзе распределила так, что деньги только получают те, кто говорит по латышски, говорящие на русском языке не получают никаких денежных средств, максимум это билет на елку для ребенка. Так же латышским семьям выдаеться нормальная еда колбаса, хлеб, сыр а рускоговорящим семьям даеться испорченный товар в маленьких количествах. Это явная дискриминация по национальному признаку. Госпожа Илзе не понимает что рускоговорящие семьи тоже помогают Латвийским детям и неважно на каком языке они говоря!ГЛАВНОЕ, ЧТО ОНИ ВЗЯЛИ ДЕТЕЙ из детского дома помогли им выбраться из этой обстановки.В данном обществе у Илзе только денежная выгода (при ущемлений прав рускоговорящих, ведь им можно не платить деньги иностранных спонсоров)а о детях, которым и так пришлось не легко она даже не думает. Её интересует только собственная выгода и помогает она всем своим знакомым, кто не входит в круг избранных, тот получает все просроченное старое и непригодное. По моему мнению цель данного общества помощь знакомым и родственникам а так же можно легко нажиться на детях.Самое страшное наживаться на детях, ведь они беззащитны...

D Dace 02.01.2011

Cilvēki man kauns par Jums līdz kam esat nonākuši. Nekādas cieņas un pateicības par to ka saņemat atbalstu. Paši neko nedara bet citus kritizējat, ja reiz tur ir tik slikti ko ejat uz turieni. Man arī ir bērns no bērnu nama biedrībā esam jau vairākus gadus esam apmeklējuši kultūras pasākumus, braucam ekskursijas ar kuģīti un ar autobusu, teātri apmeklējuši, katru gadu Lieldienas (Brīvdabas muzejā), uz 1. septembri skolas piederumus dod un Jaungada pasākumu organizē (un kādas labas dāvanas un balva var vinnēt TV utt.) kādi galdi klāti, tāpat var saņemt apģērbu un apavus ņem cik grib bez ierobežojuma. Un katru gadu uz Ziemassvētkiem liela banānu kaste ar pārtiku arī 2010. gada mēs saņēmām un ļoti priecīgi viss bija tik garšīgi.
Tā ka tie ir meli un jāpateicas par to ko dod nevis kritizēt pašai neko nedarot un tikai staigā pa pasauli un prasa labāk būtu gājusi strādāt . Aizej kādreiz palīdzi labāk biedrība meitenēm tas smagās kastes pārkrāmēt esmu to darījusi zinu cik tas ir grūti un neko pretī m sev neprasīju man bija vienkārši priek palīdzēt. Ilze Golvere neņem tādus bezkaunīgus cilvēkus galvā jo mēs tāpat zinām cik daudz tu esi darījusi mūsu laba, ka esi cīnījusies lai mainītu likumus pa labu audžu ģimenēm, organizējusi forumus un jauniešu apmaiņas programmas.

S sss 02.01.2011

Āmen!

K Kristīne 03.01.2011

Kauns Ilzei Golverei!!! Nedomaju ka viņa sadalis LATVIESU un KRIEVU bērnus...kada starpiba tautibai???tas ir bērns tas nenozime ka viņam nevajag palidzēt. Protams ko Dace teica..viss ir gan svetki gan davani...bet tikai LATVIESIEM...acimredzama diskriminācija...Personigi es runāju ar 6 ģimenem un viņi pateica ka tajā biedrība ir diskriminācija..jo latviski runajošiem bērniem viss ir bet krieviem neko nedod..pat uz zemassvētiekm nezvana...kauns...

R Renate 01.02.2011

Paldies Ilzei, nav svarīgi cik kastes un kāda termiņa pārtikas tiek dots, tur nevienam ar varu neko nespiež, bet gan tas, ka ir kāds, kas dēļ tā ir gatavs ieguldīt sevi visu par PALDIES!
Cilvēki, attopieties, pamēģiniet paši kaut ko izdarīt sabiedrības labā, dzīves apdalītie, un māciet bērnus strādāt nevis pieprasīt!!!

Vēlreiz paldies Ilzei!

B Biedrs 24.02.2011

Redziet, galvenā atšķirība (par to naudas piešķiršanu) ir tā, ka Ilze ir uzņēmusies TIKAI starpnieka lomu. To naudu izsniedz Daugavas Vanagi un tā ir pavisam cita organizācija ar citiem mērķiem.

Tas, ka Ilze šķiro latviešu un krievu ģimenes ir MELI.
Zvana visiem, uz svētkiem un dāvanām aicināti ir gan krievu tautības, gan latviešu tautības cilvēki.

A Anna Snucina 25.02.2011

Piekrītu Latviešu sakāmvārdam, ka karote darvas var sabojāt mucu medus. Vienkarši nesaprotu, kā cilvēks var būt tik nekaunīgs un runāt tādas muļķības neiedziļinoties un nenoskaidrojot faktus. Tas ir vienkāršāk, nav jāpiepūlas, lej tik cilvēkam, kurš kaut ko dara, samazgas uz galvas.
Tagad pie lietas būtības. Pabalstu daudzbērnu ģimenēm sagādā ārzemju Latvieši un viņu griba ir palīdzēt Latviešu ģimenēm. Ja neapmierinātā ģimene spēj sameklēt organizāciju, kas palīdz tikai Krievu ģimenēm, tad arī šo gribu Ilze izpildīs, jo savādāk rīkoties nedrīkst. Veiksmi un spēku Ilzei nepievērst uzmanību stulbiem komentāriem un darboties palīdzot tim, kas ar pateicību pieņem šo palīdzību. Tāds noteikti ir absolūti lielākais vairums ģimeņu.

E Elen 21.03.2011

Странно, вы считаете, что граждане ЛАТВИИ говорящие на русском языке взявшие на опеку ЛАТВИЙСКИХ детей не заслуживают поддержки? Что это за спонсоры такие! которые помогают только семьям и детям говорящим по латышскому языку? Тот человек, который хочет помочь детям оказавшимся в детском доме не станет делить детей! И спонсорам позор, что они выбирают детей по национальности! Хотя прошу заметить все живут в Латвии и являются гражданами Латвии! В данном случае идет дискриминация!!! Дети не виноваты в том, что они были брошены родителями! Я так, же взяла ребенка с детского дома в 2008 году была у Илзе, так вот я вам могу сказать, что действительно к моему глубочайшему сожалению в этом обществе делят детей по национальности! Я была в такой же ситуации, как и автор данной статьи, я не в обиде на Илзе..но просто надо понимать, что это дети и любой здравомыслящий человек не будет делить детей! На русских и латышских! Я знаю, как минимум 6 семей, которые сталкивались с этой проблемой в данном обществе. Люде прекратите это! Это дети и ненужно быть такими злыми к ним..нужно помогать ведь они и так настрадались за всю свою жизнь!