www.sudzibas.lv Latvia Tours piedāvā rezervēt biļetes, kuras pēc tam atceļ

Latvia Tours - piedāvā rezervēt biļetes, kuras pēc tam atceļ

Veicu rezervāciju portālā www.lidot.lv lidojumam uz Londonu 9 pasažieriem, lidojumam biznesa klasē.
Minētajā portālā tobrīd norisinājās Lieldienu akcija - 7% atlaide lidojumiem.
Veicot rezervāciju es kā patērtājs ticēju cenai, kura tika uzrādīta rezervēšanas veikšanas brīdī. Vēl jo vairāk, man arī uz epastu tika atsūtīta cena, kura tika uzrādīta pie rezervācijas veikšanas.
Šīs pašas dienas pēcpusdienā man tika atsūtīts paziņojums, "Diemžēl šo rezervāciju nevaram apstiprināt, jo sistēmas kļūdas dēļ ir nepareizi apstiprinātas aviobiļešu cenas."
Lidot.lv darbiniece, kā alternatīvu piedāvāja citu lidojumu, kura cena uz katru personu bija par 120.77 LVL dārgāka, salīdzinājumā ar aviokompānijas mājas lapā, un citos līdzīgos portālos pieejamo cenu. Kopsummā uz 9 lidotājiem summa, ko man nāktos pārmaksāt būtu 1086.93 LVL. Piedevām tam visam darbiniece apgalvoja, ka man tiek piešķirta reklāmētā 7% atlaide.

Neiesaku šajā portālā rezervēt biļetes, ja negribas piedzīvot nepatīkamus brīžus plānojot savus braucienus.

donna b 28.03.2013

Mums ari ir darisanas ar LT. Varas ne pa jokam, tikai tapec ka ir noslegts apkalposanas ligums korporativajaa limenii.

K Kliens 03.04.2013

Prece maksa tik cik tai jamaksa, nekas nav pa brivi, ja noraditai cenai skaidri redzama cenas kluda, ta nesakrit ar noraditas atlaides procentu ir saprotami, ka ja to nepamanija masina - dators, to pamanis cilveks, kas ari notika, ko lai saka "Latvia Tours" var tikai lepoties ar darbiniekiem! Sorry, soreiz nepaveicas :-(