Latvenergo - terors

Kaut gan par elektrību norēķinos regulāri, pienāk draudu īssiņas par skaitītāja stāvokli. Šajā kantorī strādā reketieri, jo elektriķis, ko izsaucu privāti, konstatēja, ka manam skaitītājam kāds bija pieslēdzies, blombas norautas. Rajona elektriķis arī strādā šajā reketieru kantorī un skaidrā tekstā tā arī pateica, ka neko es nevarēšu pierādīt, jo manis izsauktais elektriķis nav no viņu kantora. Nekauņa vēl pieprasīja kukuli, jo savādāk viņš mani apmelos tā, ka nevarēšu vispār dzīvē nekad tikt vaļā no parāda un smējās, skatoties acīs. Jā, tā tik turpināt ...

B

Komentāri (5)

H Hugo Djego 16.02.2010

Ka sūtītu sms latvenergo-tas man jaunums.Gan jau kads Tevi āzē.
Vajag griezties savā energokontroles vietā, lai uzliek plombas pa jaunu.Un pilnīgi oficiāli, nevis ar kaut kādiem sprukstiņiem saistīties.

S sandra 10.07.2010

njaaa...es arī esmu "sajūsmā" par latvenergo darbu, it īpaši par jauno klienta kartes sistēmu [slēpt]@ neskatoties uz to, ka maksāajumi tiek veikti regulāri un katru mēnesi, tie netiek reģistrēti, uz mājām brauc elektriķi, pienāk vēstules par parādiem.Un e-latvenergo uzrāda pavisam citu maksājumu vēsturi nekā es uzzinu klientu centrā. Lai pierādītu to, ka viss ir bijis samaksāts viņi sūta cilvēku no vienas iestādes uz otru, bet paši nevar parūpēties par to, lai viņu "izcilā" sistēma strādātu kā pienākas!!

vspr murgs kkāds, man kauns par to, ka Latvenergo tā piekāš Latvijas iedzīvotājus...

K Kārlis 17.09.2010

Pilnīgs sviests! Baigi kādam vajag raut nost plombes Tavam skaitītājam lai pieslēgtos, ja var pieslēgties pirms skaitītāja! Tipiska miglas pūšana. Gan jau pac tās plombes noplēsi... Ja nevari samaksāt tik cik notērē - tērē mazāk, vai funktierē, kā apiet skaitītāju, nevis vāvuļo un lej čugunu.

G g5c 17.09.2010

Nu beidz Kārli, nav jau arī tik traki... normāla sūzība..

T Tāir 26.08.2011

tā viņš ir, kad sauc kaut kādus elektriķus gramstīties gar latvenergo skaitītājiem. Domājiet tak ar galvu, gar latvenergo skaitītājiem, lai gramstītos jāsauc latvenergo, un tad problēmām nevajadzētu būt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes