www.sudzibas.lv Latvenergo Skaitītāja bremzēšana

Latvenergo - Skaitītāja bremzēšana

Man, nomaina skaitītāju un pēc laika zvana.... mēs jūsu skaitītajam uztaisījām ekspertīzī: jūs esat (it kā) norāvis plombes un bremzējis griešanās disku. Un tagad man grib piestādīt rēķinu. Kā rīkoties??? Ja neko tādu neesmu darījis. Skaitītājs atrodas daudzstāvu mājā, koplietošanas telpās. Ja samaksāšu rēķinu, pats sev parakstu spriedumu/ Ko man darīt? kādi viedokļi? kas saskāries ar šādu situāciju?

U

U uzzy 16.11.2012

Prncipā man arī noņēma skaitītāju uz šāda aizdomu pamata. šobrīd gaidu rezultātus. Tā kā esmu tikai īrnieks, tad man nav ne jausmas, kas te darījies iepriekš. Piešūt man arī neko nevar, bet ir interese ir ko darīt ar šo situāciju, jo pieļauju, ka īstais dzīvokļa īpašnieks arī būs šokā, ja tiks kaut kas tamlīdzīgs identificēts.

U untuns 17.11.2012

Man grib piešūt 500Kw, redziet viņiem pēc gada patēriņu rezultātiem uz to gadu ir bijs par 500Kw mazāk

U untuns 17.11.2012

2011 gadā mazāk nekā iepriekšējos

R retro 15.03.2013

Kā Jums tas viss beidzās? Mums tagad līdzīga problēma. Jau mēnesis pagājis, bet nav nekādu ziņu. Neesam neko zaguši, bet sajūta briesmīga.
Skaitītāji, plombas pārbaudītas katru gadu, bet aktā uzrakstīts : "Aizdomas par viltotām plombām un nepareizu skaitītāju darbību."

U uzzy 15.03.2013

šobrīd to dzīvokli vairs neīrēju, bet kad vācos prom janvārī nekādas ziņas no Latvenergo nebija saņemta. Pieļauju, ka nedaudz vairāk kā 2 mēneši ir pietiekoši, lai viņi tur tiktu galā. Tā kā domāju, ka nekas nebija.

Bet par jauno skaitītāju: tas gan sāka tīt ātrāk. Palielinājās pie līdzīga patēriņa cipari diezgan. Tā kā kaut kas jau tajā skaitītājā varbūt bija ar. Bet šobrīd jau man vienalga.

R retro 15.03.2013

Skaidrs...