Latvenergo - "Rausteklis"

Latvenergo piegādātās enerģijas kvalitāte Liepājā pēdējo divu mēnešu laikā ir stipri kritusies. Vakaros nepārtraukti un ar lielākiem pārtraukumiem jābojā acis pie pastāvīgi virmuļojoša apgaismojuma. Pēc neapstiprinātas informācijas šo efektu radot Liepajas Metalurga jaunās elektroloka kausēšanas krāsnis. Spriežot pēc aptaujas datiem (http://www.liepajniekiem.lv/lat/forums/ekonomika/vai-maksat-par-raustekli/19235/) šādi elektropadeves traucējumi notiek praktiski visā pilsētas teritorijā.

Jau vairākkārtīgi esmu personīgi zvanījis Latvenergo un skaidrojis pastāvošo situāciju un aicinājis rast risinājumu (nu vienkārši nervi jau vairs netur to mirkšķināšanos) - Latvenergo laipni palūdz salabot savas mājas energotīklus. UHTĪ - visā pilsētā visiem vienlaicīgi ir sagājuši grīstē namu elektroskapji?!?!? Nu kas tas par sviestu?

Vienvārdsakot - aicinu Liepāniekus, kuri ir neapmierināti ar pastāvošo kārtību kad monopolists var atļauties nenodrošināt savas preces kvalitāti - aicinu rakstīt sūdzības PTA (patērētāju tiesību aizsardzības birojam) un arī Latvanergo par to ka atteiksieties maksāt ja netiks nodrošināta kvalitāte!

Jārīkojas!

P

M mihalich 03.10.2011

Mirgošana rodas, jau kaut kas nav pareizi ar frekvenci, bet diezvai, jo frekvences robežas noteiktas ar normām un to diezgan precīzi uztur.