www.sudzibas.lv Latvenergo pazaudētā baiļu sajūta..

Latvenergo - pazaudētā baiļu sajūta..

Pāris gadus jau atpakaļ,kad pēdējo reizi paaukstināja tarifus jau gaidija tautas reakciju,-tipa būs jums tur atlaidītes..Pufelis īstākais,bet mums jau taču tāda tauta,mūs drāž un p..s aubē,a mēs tik paliekam no tā izturīgāki...Tagad ar šito tipa enerģijas piegādātāja*izvēli*tiek gatavots nākamais triks kā vēl vairāk apkāst tautu!Tas reāli atkal uz visu pacels cenas!!!DEGVIELAI,PĀRTIKAI,TRANSPORTAM,KOMUNĀLAJIEM pakalpojumiem!!!Moldāvijā tādi paši enerģētiķi ļoti ātri aplauzās un pat pagaidām domas pāris gadus vismaz uz priekšu nedomās tarifus celt!Jo redz Moldāvi varēja par sevi pastāvēt,bet mēs nē..Varam tikai skricelēt sūdzības,kamēr daudz kur citur cilvēki var pastāvēt par sevīm..Es jau neko laikam neteiktu,ja tās algas arī rāptos uz augšu,taču viņas tikai krītas..Isāk sakot,gaidiet jauno inflāciju īsi pēc vēlēšanām,tad jau drošāk varēs atkal kāst..Pokedovo..