www.sudzibas.lv Latvenergo Patvaļa un cūcība

Latvenergo - Patvaļa un cūcība

Man ir ļoti lielas pretenzijas pret latvenergo, 2007. gadā pārdevu dzīvokli uz pārdošanas brīdi parādu nebija, 2010 gadā man uz pieraksta adresi atnāk brīdinājums, ka esmu parādā lielu naudu.Sāku intresēties.kas un kā.
Jaunais īpašnieks 2008gadā ir noslēdzis līgumu ar latvenergo, kā jauns lietotājs atstājot parādu uz mani.Respektīvi viņš gadu nebija maksājis par elektrību.Nav saprotams, tas, kā latvenergo slēdz jaunu līgumu, kamēr nav nomaksāts esošais parāds.
Esmu vairākkārtīgi vēlējies ar latvenergo, rast risinājumu, bet latvenergo pretī šajā situācijā nenāk, tikai ir iesniedzis parādu piedzinas kompānijai.

Sho situāciju varētu pielīdzināt, tam, ka tiek uztaisīts parāds dzīvoklī, tagad paņemu no ielas bomzi noslēdzu līgumu uz viņu un tā atkal un atkal, tādā gadījumā pa elektrību vispār varētu nemaksāt.

Vai, kāds varētu ieteikt, kā rīkoties šajā situācijā?