LV RU
www.sudzibas.lv Latvenergo nepieslēdz elektrību

Latvenergo - nepieslēdz elektrību

Latvenergo noslēdz līgumu ar padomju laiku īrnieku, kurš izrādās īsts krāpnieks -- pēkšņi nemaksā īri un arī elektrības patēriņu. Tā nodzīvodams kādu gadu, viņš dzīvokli pamet (vispirms to izdemolēdams). Latvenergo atsakās atjaunot elektrības piegādi kamēr nav samaksāts īrnieka rēķins. Tā kā bijušo īrnieku viņiem nav tik viegli sadabūt rokā, viņi lieto namsaimnieku kā ķīlnieku, teikdami: Tā ir tava atbildība, samaksā rēķinu, citādi elektrības piegādi Tavam dzīvoklim neatjaunosim.

Komentāri (5)

A Anonims 23.01.2011

Es ar dabūju dzīvokli ar atslēgtu elektrību. Kamēr neapmaksāju veco parādu, kamēr nedabūju projektu jaunam pieslēgumam, kamēr nenomainīju dzīvoklī visus elektrības vadus...tikmēr man elektrību nepieslēdza. Man bija kāpņu telpā sienā jāierīko kaste, kur ielikt elektrības skaitītāju. Bet par to es pieprasīju atsevišķu kabeli uz savu dzīvokli un tagad, kad visā mājā nav elektrības, tad man ir.

A Anonims 23.01.2011

Latvenergo vispār no visa kā prot izvilkt naudu. Ja mājā atbrīvojās dzīvoklis, tad apsaimniekotājs ziņo uz LAtvenergo, ka dzīvoklis ir brīvs. Parādu par elektrību nav. Atnāk Latvenergo vīri un atslēdz elektrību. Ja tajā dzīvoklī nāk jauns īrnieks, tad lai pieslēgtu elektrību ir jādabū kārtējais projekts un las prieks maksā 700-800 Ls.

A Atšifrētais 24.01.2011

Protams, ka saimniekam! Ar monopolistiem ir grūti cīnīties. Tikai viņi nemaksāšanas gadījumā šantažē trešo pusi(īpašnieku), kaut gan līgums ir ar īrnieku. Pat patērētāju tiesību aizstāvji nevar un acīmredzot negrib iejaukties. Situāciju var mainīt mainot MK noteikumus vai tiesvedības ceļā, kur rezultāts nav prognozējams. Bet pagaidām jācīnās ar situācijai piemērotām metodēm.

K Konstantīns 27.02.2011

Jā, pret monopolu ir grūti cīnīties. Tāpēc ir svarīgi lai valdība nodrošinātu konkurenci pakalpojumu piedāvājumā. Tad Latvenergo un pārējie gluži tik aroganti neizturētos pret klientiem.

L laura232 24.03.2012

mums ari ir lidziga situacija mums ir pasvaldibas dzivoklis, bijusais saimnieks ir miris un un ari jasastada projekts tad tik pieslegs .cik saprotu ar viniem cinities ir bezjedzigi.cinos jau 2 gadus .un neredzu pat gaismu tunela gala.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes