www.sudzibas.lv Latvenergo Ņem naudu nepiestādot pakalpojumu

Latvenergo - Ņem naudu nepiestādot pakalpojumu

Nav jums par daudz, kāpēc jāmaksā mēneša maksu, par elekroenerģijas sadalīšanu, pieslēguma nodrošināšanu, obligātā iepirkuma komponenti (atjaunojamie) , obligātā iepirkuma komponenti (koģenerācija) , jaudas obligāto iepirkuma komponenti par pieslēgumu?
Kādu darbu darat pa 1,96 mēnesī, ja elektrība dzīvoklī vispār netiek patērēta?

16.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (5)

A Armands Pilds 19.02.2020
Slikts serviss

Neadekvāta attieksme, cilvēki bez Latviešu valodas zināšanām, ne pretimnākoši, vienaldzīgi.

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L Latvenergo Support 17.06.2020

Labdien!

Kopš elektroenerģijas tirgus atvēršanas elektrības maksa ir atkarīga no dažādiem faktoriem – no izvēlētā produkta, no patēriņa un pat no pieslēguma veida.

Kopējo maksu par elektrību veido 3 daļas:
elektroenerģijas cena, kuru mēs jums piedāvājam kā jūsu izvēlētais tirgotājs;
maksa par pārvades un sadales pakalpojumiem, ko visiem klientiem nosaka AS "Sadales tīkls"
maksa par obligātā iepirkuma un jaudas komponentēm (OIK), ko nosaka un regulē valsts.

Ņemot vērā šīs kopējās maksas sastāvdaļas, arī pie 0 kWh patēriņa tiek piemērota Sadales tīkls un OIK fiksētā maksa pēc pieslēguma jaudas.

Vairāk info - https://www.elektrum.lv/lv/majai/klientiem/par-tirgu-1/ka-veidojas-maksa-par-elektribu/

Ja radušies kādi jautājumi, par norēķiniem, līgumiem, ikviens klients ir laipni aicināts sazināties ar mūsu klientu servisu Elektrum - https://www.elektrum.lv/lv/majai/par-mums/kontakti/

Pacco_al 22.06.2020

Tā bija veikla visas tautas uzmešana..

Pacco_al 22.06.2020

Tāpēc, ka tumsoņi latvieši tikai skrien pakaļ mārketinga saukļiem kuros ir vārdi, brīvība, neatkarība un pārmaiņas nemaz necenšoties iedziļināties, kas tad īsti būs aiz šīs "tirgus atvēršanas" un kā katru tas ietekmēs. Jā padzirdēja, ka elektrība būs lētāka, viss viņiem vajag. Bet to, ka nāksies maksāt par vienkāršu vadu dzīvoklī, patērē vai nepatērē, to neviens nepadomāja un arī to neviens īpaši nepopularizēja. Galvenais, ka tarifs būs lētāks, Jā - protams pats tīrais tarifs par elektrību kļuva mazāks, jo no tā izmeta masas par tīklu uzturēšanu izdalot tā atsevišķā kategorijā citam uzņēmumam, kurš nodarbojas tieši ar piegādi.
Sausais atlikums - maksāt sanāca dārgāk.
Toties tagad mums ir enerģētiskā neatkarība. Saņemiet un samaksājiet.
P.S. Par elektroenerģijas iegādi no jaunās atomelektrostacijās Baltkrievijā es vispār klusēju, mums taču jāpērk viss pie "stratēģiskajiem partneriem" un ne jau par to lētāko cenu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes