Latvenergo - Nav skaidrs

Ja veiksiet pilnu apmaksu līdz mēneša beigām, nokavējuma procenti netiks aprēķināti!
Uz doto brīdi Jūsu nokavējuma procenti ir 5.59 EUR.
Ja apmaksa līdz mēneša beigām netiks veikta, nokavējuma procentu summa tiks aprēķināta atbilstoši kavējuma
periodam un iekļauta Jūsu nākamajā maksājumā.
Lūdzam ņemt vērā, ka kavētu maksājumu gadījumā mums ir tiesības:
- iekļaut informāciju par Jums un Jūsu parāda apmēru Parādvēstures un Kredītinformācijas datubāzē;
- uzsākt parādu piedziņu ar trešās puses (inkaso organizācijas) starpniecību, par kuru Jums būs jāsedz
papildu izmaksas līdz 17 EUR apmērā pēc Ministru kabineta noteikumiem Nr. 61;
- pārtraukt elektrības piegādi.

Вот такой текст от наших местных бизнесменов. Может это однорукий бандит, который не может дотянутся до рычага чтобы отключить свет?

Dainis 19.08.2017

Kas nav skaidrs, ka rēķini laicīgi jāmaksā?

Оккупант 19.08.2017

Kāda sakarā man jāzin kā vajag maksāt, ja mūsu biznesmeni nezin kur ir tāda poga lai izslēgt elektribu, bēt zin kā izsaukt banditu ar nosaukumu "trešo persona". Dirsa laikam ir pasmagu lai nospiest uz pogu. Debilam vajag trešo personu un gramata Ministru kabineta noteikumiem ne bēt par marketingu.

Оккупант 20.08.2017

Мне надо вовремя делать оплату значит, а helga rutena судебный исполнитель не знает что чужое нижнее белье носить нельзя? Как то не логично получается.

Оккупант 19.08.2017

Ja palasīt tad var nenakt uz jūridisku konsultaciju.