www.sudzibas.lv Latvenergo Naudas zudums

Latvenergo - Naudas zudums

Vēršos sekojošā lietā, pirmo reizi rakstu. Šogad ar pirmo janvāri izdomāju ka izlīdzinošo maksājumu sistēmu vairs neizmantošu. Un saņēmu rēķinu 700 eiro apmērā. Kamēr bija izlīdzinošais maksājums vissu pagājušo gadu maksāju 150€ un pluss sapratu ka tiek patērēts vairāk, skaitīju klāt papildus summu pie līguma minētajiem 150€. Bet tagad painteresējoties man paziņoja ka itka summa ko esmu maksājis klāt pie 150 ir mistiski pazudusi. Kadam vel ta ir bijis? Un lieki piebilst ka, kur summa pazudusi viņiem neinteresē!

Atbilde no Latvenergo Support 15.02.2017

Labdien! Saprotam Jūsu sašutumu par radušos situāciju, tomēr katrs gadījums jāizskata individuāli. Lai izprastu, kā izveidojusies konkrētā situācija, aicinām atkārtoti sazināties ar mūsu Klientu servisu Elektrum, zvanot uz 80200400, kur noteikti varēsiet saņemt skaidrojumu un piemērotu risinājumu.

R

BondsBonds 16.02.2017

Es saprotu ka rakstīji latviešu valodā, bet es neko nesapratu. Piedod.