Latvenergo - Krāpšanas

Latvenergo paveiktais darbs objekta Rēzeknes Nov. veremu pag zeltini strazdini darbu veica firma reck mainija skaititaju uz jaunu un nonema vadus pamainot uz pazemes. Uzliekot jaunu skaititaju stradnieki ielika pamatni skaititajam parak zemu, kur vairak kart bija teikts reck darbiniekiem un pasam prieksniekam kur atbilde bija telefona numurs uz sadales skapja zvaniet uz turieni. Tagad skaititajs stav liela pelke, jau menesi ne kadas darbibas zvani uz latvenergo neko nedod bija atbraukusi rausta ar pleciem. Darbibas nekadas. Ka redzot uz bildes skititajs uzlikts parak zemu pret celu kur neieveroti cela augstumi. Ar cienu Aivars.

Papildināts aivarsivon 07.08.2017

Latvenergo skaitītāja mainīja uz jaunāku skaitītāju gaisa vadu noņemšana. Uzstadišanas bridi SIA RECK direktoram bija teikts ka skaitītāju uzstadija parāk zemu uz manu piezimi nebija nekadas reakcijas.Jau menesi nevar savilkt galus sudzibam nav rezultata. Domaju nakoša instance Televizija lai redz visa Latvija Par Latvenergo un SIA RECK darbu.Ar cienu Aivars.

Atbilde no Latvenergo Support 08.08.2017

Par tehniskiem jautājumiem - elektroapgādi, elektrotīkla uzturēšanu un skaitītājiem atbild AS “Sadales tīkls”. Aicinām situāciju risināt, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 8403.

L Latvenergo Support 07.08.2017

Labdien!