www.sudzibas.lv Latvenergo Krāpšana, no Latvenergo puses!!!

Latvenergo - Krāpšana, no Latvenergo puses!!!

2009 gadā pārdevu māju, bet elektrības rēķinu tiesas ceļā 2015 gadā cenšas piedzīt no manis. Cik lieliem idiotiem ir jābūt? Vai tiešām jāsniedz pret prasība nabadzīgajām Latvenergo kantorim. Pēc manām domām ja es pārdodu īpašumu, visas pārējās saistības pāriet jaunajam īpašniekam. Un šis nabadzīgais kantoris jau nu zin jaunos īpašniekus, un zin arī to kad notiek maiņa īpašumtiesībām.

Papildināts Ilmārs Incenbergs 27.01.2021

Ššo lietu var atrisināt divos veidos, Latvenergo visu dzēš un ļoti atvainojas. Vai nu es sniedzu tiesā pretprasību

27.01.2021

Pīle. 27.01.2021

Tā jau ir, ja neiet un neiebaksta ģīmī, tad nesaprot tādi kantori.

L Latvenergo Support 28.01.2021

Labdien!

Katra situācija ir individuāla un tā tiek rūpīgi izvērtēta. Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu par šo konkrēto situāciju, aicinām sazināties ar mūsu klientu servisu Elektrum - 8400, lai piefiksētu Jūsu minētos faktus, izvērtētu tos un meklētu situācijas risinājumu.

Mūsu klientu serviss Elektrum - 8400

I Ieva Žuža 01.06.2021
Atteikšanās braukt pie klienta , kad bojāts elektrības pieslēgums

Slikta klientu apkalpošana . Kā vienmēr no viena tālruņa jāzvana citiem kur sāka to pašu ko tajos. Čakarē cilvēkus ! Kas cilvēkiem bez elektrības jādzīvo?

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2021