Latvenergo - Krāpšana.

Aizvakar sanēmu rēķinu no latvenergo.. Izrādas, par 2011 gada decembra mēnesi esmu viņiem parādā 251 eiro. Zvanīju un centos noskaidrot, kas tas par mistisku rēķinu un kādēļ es par to uzzinu pēc 8 gadiem! Operators apsolījās visu noskaidrot un mani par to informēt. Pēc nedeļas atnāca ierakstīta vēstule ar tekstu, apmēram šādu-ja divu nedeļu laikā nenomaksāšu minēto, parādu, viņi vērīšoties tiesā, un piedzīšot to tiesas celā.
Tā lūk vajag audzēt procentus un, taisīt, naudu.

11.02.2019

V

Pacco_al 11.02.2019

Jā nepatīkami, bet noilgums nav iestājies, tāpēc noskaidro, lai tev atsvaidzina atmiņā, kas esi aizmirsis samaksāt un ja nevari pierādīt, ka viss nomaksāts - pie kases, lūdzu.

AMB 11.02.2019

Вроде был гражданский закон, где сказанно, что долг, о котором не шло речи более 3-х лет, не является долгом из-за срока годности.

Из-за этого все кредиторы обычно рассылают должникам долговые обязательства, чтобы этим пунктом не могли воспользоваться.

A aicis24 12.02.2019

10 gadu laikā pēc likuma.

H Happyone 12.02.2019

3 gadi - pēc komerclikuma.
10 - pēc civillikuma, ja kreditors šajā termiņā nosūta rakstveida paziņojumu par parādu, 10 gadu termiņš skaitās no jauna.

L Latvenergo Support 15.02.2019

Labdien!

Aicinām atkārtoti sazināties ar mūsu klientu servisu, lai saņemtu detalizētu skaidrojumu par norēķiniem, komunikāciju un šajā rēķinā veiktajiem aprēķiniem, jo klientiem ir jāmaksā tikai un vienīgi par patērēto elektroenerģiju.

Klientu servisa kontakti - https://www.elektrum.lv/lv/majai/par-mums/kontakti/

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 18.02.2019

Apsveicu! Bet ieteikums pašiem iesniegt prasības pieteikumu, bet tikai ne vispārpieņemta ceļā! Uzrakstiet iesniegumu valsts policijā par krāpšanas mēģinājumu, lai ierosina KP, ar ko Jūs tiksiet atbrīvoti no valsts nodevas, toties Jums nāksies pierādīt otras puses vainu, toties pastāv iespēja ka uzņēmums tomēr izbeigs minēto praksi un sāks strādāt ne tik agresīvā formā.

H Happyone 19.02.2019

Kāds vēl krāpšanas mēģinājums, ja bija samaksas pienākums un nesamaksāšanas fakts? Tukša sava un citu laika šķērdēšana. Jāiet pie paša Latvenergo skaidrot parāda pamatu. Ja pamats ir, būs vien jāmaksā, iepriekš pakonsultējoties pie jurista par apreķinātās soda naudas apmēru.

E Elmårs Leimanis 14.05.2019

Elektrum.lv Apsurds aprêkins par aprīla mēn.Faktiskais el.patērins 0kw.,kas sastãda2.37eur.,bet rêkins pienàca par 169kw.,kas sastáda summá 27.27eur.Kungi atjêdzieties beidzot,cik var zagt?!