Latvenergo - Krāpšana

Mowenniki latvenergo zasnimajutsa vibivaniem deneg ugrozaja otklucit elektrivestvo za 00003542 kw trebujut na segodnewnii denj 990.06 euro kazduju nidelju summa podnimaetsa to na 50 euro to na 100 euro mesecnaja potreblenie energii 232 kw za katoruju platitsa daze v dvoine nu summa podnimaetsa viwe i viwe na vse voprosi v latvenergo otvet odin zaplatite zaplatite ugrozaja wto elektricestvo otkljucm esli nezaplatite 990 euro tolko za wto

Atbilde no Latvenergo Support 25.07.2017

Labdien!
Informāciju par Jūsu līguma neapmaksāto summu apkopojam un izsūtām regulāri. 2016. gada novembrī sniedzām Jums iespēju parāda apmaksu veikt pēc kopīgi atrunātas vienošanās, ko no savas puses neesiet ievērojis. Diemžēl, neesam saņēmuši maksājumus pēc vienošanās grafika, kā arī pilnībā netiek apmaksāts faktiskais ikmēneša patēriņš par 2017. gadu. Saistībā ar neveiksmīgiem mēģinājumiem parādu atgūt, neapmaksātajai summai ik mēnesi palielinoties, tika pieņemts lēmums informēt Jūs par elektroapgādes pārtraukšanu.

Atgādinām, ka klientiem ir jāmaksā tikai un vienīgi par patērēto elektroenerģiju un, ja vēlaties papildus skaidrojumus vai konsultāciju saistībā ar Jūsu līgumu un izveidojušos situāciju, aicinām sazināties ar Elektrum klientu servisu 80200400.

Dainis 25.07.2017

Nemaksā par elektrību un vēl visi ''citi'' vainīgi, kad atslēgs elektrību noteikti tumsā turpinās valdību lamāt..

olegbaikov 26.07.2017

snacalo vse ok patom nerialni sceta s vozduha