www.sudzibas.lv Latvenergo Kāpēc ģimenes locekļiem aizliegts uzzināt elektrības jautājumus

Latvenergo - Kāpēc ģimenes locekļiem aizliegts uzzināt elektrības jautājumus

No latvenergo puses nav korekta attieksme, vīrs un sieva ir viena ģimene un līgums ir uz vīru, tad redz sievai neeekkko nedrīkst stastīt un zināt... Bet maksu gan var saņemt no sievas konta... Birokrātija un korupcija zeļ un plaukst... Kad tas beigsies. Vīrs atrodas slimnīcā un sieva par cenām un līgumu dzīvojot zem viena jumta neko nevar zināt... Kas tas par noteikumu un konfedicionalitāti... Neredzēti brīnumi. Bankā jā es saprotu tur nauda Grozas, bet te te es apēdīšu elektrību un vīram nebūs koēst... Tas notiek tikai korumpētaja un birokrātu Latvijā. Esmu sašutusi šoka, ka par savu naudu, ko maksaju latvenergo neko nevaru nedrīkstu zināt, bet maksat toooo gan obligāti.. Un pēc iespējas vairāk, jo mums taču maz un maz

07.06.2023

B

Согласен: пусть берут пример с Facebook - торговля личными данными весьма прибыльное занятие...

Velvetpopstar 07.06.2023

Tāpēc,ka sieva ir 3 persona . I informāciju neizsniedz 3 personai. Līgumā tāds punkts minēts.

B Bez_vārds 07.06.2023

Mūsdienās nav vairs modē vīri un sievas. sieva nav nekāds statuss un nav it nekas. nav vairs tie laiki. gribi savādāk visu - brauc uz rašu un dzīvo kā aizvēsturē.

RAMONA👀 07.06.2023

Vīrs taču ir pilngadīgs un rīcībspējīgs. Kāds sakars sievai? Es strādāju ar cilvēkiem un šitie sievu varianti ir tik nesaprotami. Nez kādēļ vīri tik bieži nelien sievu darīšanās.

S Sibilla Berzina 08.06.2023

Jūs laikam lasīt nemākat,tikai komentēt 🤦 vīrs ir slimnīcā un slimnīcā mēdz nonākt arī bēdīgā stāvoklī. Un vārds ģimene arī cik saprotu Jums ir nesaprotams. Nedod Dievs tikt pie tādas ,kā Jūs 🤦

Piekrītu: lai viņi seko Facebook piemēram - tirgošanās ar personas datiem ir ļoti ienesīgs bizness...

Piekrītu: lai viņi seko Meta (Facebook) piemēram - tirgošanās ar personas datiem ir ļoti ienesīgs bizness...

E eksperts1 08.06.2023

Personas datu regula. Esi tādu dzirdējusi?
Latvenergo ļoti profesionāli. Ja viņi tev izpaustu kādu info - uzreiz tev būtu pamats vērsties datu valsts inspekcijā ar sūdzību par sensitīvas info nodošanu 3.personai.

Es nesaprotu, kā šitie "gudrīši" spēj dzīvot, precēties un pat elektrību izmantot. Ar tik ierobežotām prāta spējām tak baigi grūti.

L Latvenergo Support 08.06.2023

Sveicināti!

Uzņēmums ar lielu rūpību izturas pret klienta datiem. Par personas datiem uzskatāms arī elektroenerģijas un gāzes patēriņš, klienta līgums un visa ar līgumu saistītā informācija, norēķinu un parāda informācija, ar klienta paradumiem saistītā informācija.
Lai personas dati nenonāktu nepilnvarotu personu rīcībā, pie katras komunikācijas par personas datiem ir jāveic klienta identifikācija. Ja līgums nav slēgts uz tās personas vārda, kura ar mums ir sazinājusies, konsultantiem nav tiesības izpaust informāciju. Ja esat faktiskais elektrības lietotājs un maksātājs, vispiemērotākais risinājums būtu slēgt līgumu uz sava vārda.

Cieņā -
Elektrum klientu serviss