www.sudzibas.lv Latvenergo Īpašuma bojāšana-nozāģē ķiršu kokus

Latvenergo - Īpašuma bojāšana-nozāģē ķiršu kokus

Latvenergo nozāģē gadiem koptus ķiršu dārzu zem elektro līnijas. ĶIrši bija vairāk kā 6 metrus nost no vadiem. Te nekādā gadījumā nebūtu izaiguši garāki, jo koki jau bija veci! Ķiršu dārzs bija vēsturisks, tas tika stādīts speciāli ģimenes vajadzībām. Katru gadu latvenergo solīja tos nezāģēt nost (!) , jo tie "netraucējot". Katru gadu mēs darbiniekiem jautājām vai tie tiks zāģēti un vai traucē. Atbilde no darbiniekiem vienmēr-nē, netraucē.
Šajā vasarā konstatēju faktu, ka koki nozāģēti bez saskaņošanas un pilnīgi nevajadzīgi! Jo tie netraucēja. Interesanti, kurš kompensēs zaudējumus? Tur strādā nekompetenti cilvēki, kuri no kokiem neko nesaprot.

30.12.2023

E

L Latvenergo Support 02.01.2024

Labdien!

Vēršam Jūsu uzmanību, ka elektrolīniju uzturēšana, trašu tīrīšana ir AS ''Sadales tīkls'' kompetencē, tādēļ lai saņemtu skaidrojumu par šo situāciju, aicinām sazināties ar AS ''Sadales tīkls'' klientu servisu, zvanot 8403. https://sadalestikls.lv/lv/trases-un-aizsargjoslas

Labdien!

Lūgums atsūtīt privātā ziņā objekta adresi, par kuru iesniegta sūdzība.

Cieņā,
AS "Sadales tīkls"