www.sudzibas.lv Latvenergo elektrības skaitītāja maiņa

Latvenergo - elektrības skaitītāja maiņa

tātad man jādara visiem zināms ka pirms pāris dienām latvenergo elektrovecis bez nekādas ziņas nomainīja man elektroskaitītāju , tādus liek lielajiem patērētājiem viņš teica (pagaidām) jaunos skaitītājus varēšot nolasīt no tāluma. tātad uzmanieties cilvēki, viņi bez jūsu ziņas ies un mainīs un būs pilnīgi pie kājas ko jūs par to domājat. nepienāca nekāds brīdinājums vienkārši ņem un maina, kaut gan tas skaitītājs ko nõņēma bija tikai kādu gadu vecs. viņus neuztrauc nekas kas jums ir ieslēgts tajā maiņas brīdī. tā ka varat rēķināties ar zaudējumiem. starp citu paskatījos par tiem skaitītājiem. un var izrādīties ka tie var būt radioaktīvi un ka tie var paši aizdegties un pusmāju nodedzināt.. tā kā uzmanieties lūdzu. tie var būt velesībai bīstami. kā arī. tie ļauj latvenergo izslēgt tos no tāluma atstājot jūs bez elektrības. kā arī šie gudrie skaitītāji veic ierakstus par cik kas ko , ir patērēts. sastādīs tie par jums profilu .atvainojos ja tas izklausās pēc suņu murgojuma, bet ta ir patiesība. ja kas neļaujat mainīt viņiem veco skaitītāju, var pieaugt ikmēneša elektrības izmaksas. jo skaitītājs ir "akurātāks" sargājiet sevi un savus bērnus. nelaižiet nevienu savā teritorijā.

P